آزادی مد نظر کشور فرانسه جاهلیت مدرن است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
23rd، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 23 rd ژانویه 2015 ساعت 8:26 ب.ظ | کد خبر: 25979  

 امام جمعه موقت دزفول گفت: آزادی مد نظر کشور فرانسه جاهلیت مدرن است چرا که حجاب را ممنوع و توهین به ادیان دیگر را آزادی می‌داند.

00000000000

به گزارش دزمهراب حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین خیروپناه در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه امروز اظهار داشت: آزادی مد نظر کشور فرانسه جاهلیت مدرن است چرا که حجاب را ممنوع و توهین به ادیان دیگر را آزادی می‌داند.

وی با محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو عنوان کرد: این اقدام بر خلاف منشور حقوق بشر، آزادی و عقلانیت است.

امام جمعه موقت دزفول با اشاره به دیدار برخی از مسئولان با مقامات فرانسه گفت: با توجه به اهانت فرانسوی انتظار می‌رفت این دیدار به روزهای بعد موکول شود.

وی با اشاره به در پیش بودن ۲۲ بهمن بیان کرد: قبل از انقلاب اسلامی کسی حق نداشت در دانشگاه‌های ما نامی از دین ببرد و یا نماز بخواند اما اکنون نماز جماعت حتی در شهرهای اروپایی هم اقامه می‌شود که این حاصل انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام خسروپناه افزود: ایران در زمان حکومت محمد رضا شاه به دست بهائیان اداره می‌شد.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران حاصل تلاش قرن‌ها مجاهدت و خون شهدا است و رتبه هفتمی ایران در علم نانو بین ۲۰ کشور جهان حاصل مجاهدت علمی دانشمندان ایرانی است.

امام جمعه موقت دزفول درباره توطئه کاهش قیمت نفت گفت: آمریکا و عربستان به هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی قیمت نفت را کاهش دادند اما کشور عربستان از این کار آسیب دید.

 

تسنیم

ارسال نظر

     


-->