آزمون جامع طلاب حوزه علمیه آیت الله قاضی دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
19th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 19 th ژانویه 2015 ساعت 12:09 ب.ظ | کد خبر: 25678  

حجت الاسلام والمسلمین منصور کیانی مدیر حوزه علمیه آیت اله قاضی شهرستان دزفول  بیان کردند که:در این آزمون ۱۸۰ نفراز طلاب و فضلای پایه اول تا دهم این حوزه  در دوسطح یک و دو شرکت داشتند .

وی برگزاری این آزمون علمی در محیطی ساده و معنوی ، استفاده از زمان و نیز ایچاد شوردر بین آنها  را ازویژگیهای برگزاری این امتحانات دانست.

 در جریان برگزاری این آزمون حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی قاضی امام جمعه دزفول در مصاحبه با ما  گفت:  با توجه به ارتقاء سطح حوزه علمیه آیت اله  قاضی از سطح ۲ به پایان سطح عالی در سال جاری کلاس های این حوزه تا پایان کفایتین برگزار خواهد شد از این روی امتحانات ده پایه مختلف به صورت متمرکز و  با حضور ۱۸۰طلبه همزمان صورت می پذیرد .

امام جمعه دزفول  افزود: برگزاری چنین امتحاناتی سنت حوزه های علمیه قم می باشد که در سال تحصیلی جاری با تمهیدات اندیشیده شده امتحانات طلاب حوزه علمیه آیت الله قاضی به صورت منظم و منسجم در همه ی سطوح در مصلی امام علی علیه السلام شهرستان دزفول برگزار میشود و امید است تا در سالی که با نام فرهنگ آغاز شده گامی اساسی در جهت ارتقای فرهنگ دینی مردم جامعه برداشته شود .

ایشان اظهار کرد : طلاب حوزه علمیه با تحصیل در علوم دینی و حضور در فضای مقدس مصلی نمازجمعه برای امتحانات، همخوانی آموزه های علمی –دینی و معنوی خود را در معرض دید عموم قرار می دهند تا کاری نمادین در جهت ارتقای سطح فرهنگی و دینی جامعه انجام دهند .

00001 (1)

00001 (2)

00001 (3)

مجد دز

ارسال نظر

     


-->