۳۰ام، بهمن ۱۳۹۴
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۳۰ ام بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۸:۲۶ ب.ظ | کد خبر: 40283  

در پی حمایت اصلاح طلبان از دکتر صدرا

 آقای دکتر! خط شما با فتنه نمی خواند!

به گزارش دزمهراب انصار حزب الله دزفول نوشت:

سلام، آقای دکتر صدرا! امروز اصلاح طلبان دزفول از شما در بیانیه ای رسمی حمایت کردند!! بیانیه ای که در حال حاضر بر صدر اخبار سایت انتخاباتی جنابعالی خودنمایی می کند!

حمایت حامیان فتنه از شما مورد تعجب شد ما شما را نیرویی اصولگرا می دانیم، نیرویی که اخلاق و مرامش با افرادی که معتقد هستند ۹ دی کشور را به قهقهرا می برد متفاوت است ، شما به سخنان کاندیداهای ردصلاحیت شده این جریان که در دزفول از شما حمایت کردند مراجعه بفرما، یکی از این افراد که تز های ملی گرایانه می دهد در سخنان خود ایرانی را گفتار نیک ، کردار نیک می داند و معتقد است که عزاداری برای ائمه بر خلاف ایرانیگری است!

کسانی که ایران باستان را مقابل مذهب و تشیع قرار می دهند ،کسانی که سیاوش را هم رده و همانند امام حسین مظهر مظلومیت می دانند و یا در سخنان تبلیغی خود در جمع عده قلیل اصلاح طلبان گفته اند که تئوری ولایت فقیه را کسی قبول ندارد!و یا نظام را متهم به برپایی وقایع عاشورای سال۸۸ می دانند و… از شما حمایت کردند ،سنخیت حضرتعالی با اینها در چیست؟!

در بیانیه ایی که از شما حمایت کرده اند ابتدا  به شورای نگهبان هجمه وارد کرده اند و بعد از نماینده های رد صلاحیت شده خود را که اینچنین تفکراتی را دارند بهترین فرزندان ملت قلمداد نموده  و در آخر نیز  از کاندیداتوری شما حمایت نمودند!!

یقیناً می دانید که فتنه خط قرمز نظام است!

حیف است شاگرد علامه جعفری، شاگرد علامه مصباح یزدی ،شخصیتی که از او برای قرارگاه عمار و جنگ نرم دعوت به عمل آمد،  امروز جریان اصلاح طلب دزفول که کارنامه ای مشخص در حمایت از فتنه دارند از او حمایت کنند! جریانی که بیشتر از آن که به فکر مشکلات مردم باشد به فکر پیروزی جناح سیاسی خود است ، جریانی که سیاست را مقدم بر مشکلات اساسی مملکت و مردم می داند و این را می شود در بیانیه جریان دزفول و نیز در سراسر کشور به وضوح دید. آقای دکتر! مردم البته از این سیاست بازان خسته اند.

انتظار و پیشنهاد می کنیم که برای کسب رای در برابر این جریان سکوت نکرده و حمایت این گروه را به لقایش ببخشید و خط خود را از انان جدا بفرمایید.

 

 

نظر بینندگان
 1. آوینا says:

  برام سوال پیش اومده که آقای صدرا چه خصوصیاتی دارن که چشم اصلاح طلب ها رو گرفته ؟
  آقای صدرا چه تشابهات فکری ای با اصلاح طلب ها خواهانش شدن؟

 2. آوینا says:

  اصلاح میکنم قسمت اخر نوشتم رو :
  چه تشابهات فکری ای با اصلاح طلب ها دارند که اصلاح طلبان خواهان و هوادارش شدن؟؟

 3. محمد says:

  حیف از نام انصار که بر خود گذاشته اید.واقعا که خجالت هم نمیکشند که صدرا را فتنه گر بنامند.

  • شاهد says:

   آقای باسواد ،برو متن را بخوان بعد جوش بیاور! اینها گفته اند که جنس صدرا با فتنه نمی خورد. معلومه ندیده غیب گفتید.کجای مطلب انصار گفته است صدرا فتنه گر است؟! اما شورا هماهنگی اصلاح طلبان بسیارشون حامیان فتنه هستند و مصادیقی نیز در مطلب انصار بدان اشاره کرده است.
   حالا شما خجالت نمی کشید بدون فکر به مجموعه ای توهین می کنید؟!

 4. حزب الله says:

  وواقعا که انتظارنداشتیم کسی که خودرایاررهبربداندو…

ارسال نظر

     


-->