پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

آقای نماینده! برای دلهای رنجیده مردم دزفول چه خواهید کرد؟!

فقط جهت اطلاع و در باب وظیفه اسلامی و فقط در باب اصل مظلوم و فراموش شده هشتم قانون اساسی مبنی بر لزوم امربمعروف و نهی ازمنکر نکات ذیل را خطاب به آقای پاپی نماینده 55555555555555556666644444444444432محترم شهرستان دزفول در مجلس در خصوص مصاحبه ای که اخیرا داشتند را مرقوم می داریم:

جناب آقای مهندس عباس پاپی  بعد از سلام و بدون هرگونه توضیح اضافی می رویم سراغ اصل مطلب و آن اینکه:

در سریالی در شبکه سوم سیما به قوم بزرگ بختیاری توهین شد ، توهینی که یقینا مورد تایید هیچ کس نیست و نخواهد بود . بزرگترین رمز پیروزی ما وحدت بین آحاد مردم ایران اسلامی است و یقینا اعتراض به این توهین و عدم دقت مسئولان رسانه ملی حق مردم است و دراین شکی نیست. تلاش و پی گیری شما و دیگر مسئولان جهت رساندن مطالبه مردم به مسئولان در این خصوص ستودنی است.

اما آقای پاپی، در تجمعات دزفول افرادی فرصت طلب که به گفته خودتان نفوذی بودند باعث آشوب در شهر شدند در حادثه ای بی سابقه در دزفول چندین ساعت با نیروهای زحمت کش و پرتلاش انتظامی درگیر شدند و به گونه ای شد که این افراد نفوذی اکنون چهار روز است آرامش را از شهر ربوده اند. باز هم در حرکتی بی سابقه این افراد به اصطلاح نفوذی و به قول ما اخلالگر به اموال عمومی و شخصی شهر آسیب زدند، چه کسی باید پاسخگو باشد ؟!

آقای پاپی ؛در مصاحبه ای که با سایت رهیاب در روز یکشنبه داشته اید ،گفته اید”سران قبایل بختیاری در دزفول جلسات متعددی با مسئولین برگزار کردند و تمام تلاش خود را برای آرام کردن کسانی که رنجیده خاطر شده بودند انجام دادند”.

یقینا منظور شما از آرام کردن افراد”رنجیده خاطر” برهم زنندگان امنیت مردم نبوده است.چرا که آنها هدفشان نه اعتراض به سریال ، بلکه بدنبال اغتشاش و توهمات ذهنی خود بودند که فکر می کنند باید حق خود را بگیرند! از کی؟ معلوم نبود! البته برخی از سخنان در ایجاد این توهمات بی تاثیر نیست که باید مراقب بود.

 اما ای کاش می گفتید : اصالت بختیاری هرگز اجازه نمی دهد که آسایش دیگران برای شادی دل خودشان رنجیده شود. ای کاش صریحا می گفتید اینهایی که آشوب به راه انداختند ، خیابان را بستند و اموال مردم را تخریب  و به نیروی انتظامی که فرزندان این مردم  و مامور به کنترل اوضاع بودند سنگ پرتاب کردند، از رنجیده خاطران و بختیاریها نبودند و باید مجازات شوند.

نماینده کل مردم دزفول؛ ای کاش در این مصاحبه یک همدردی نیز با آن خانواده ای می کردی که یکدفعه دیدند عده ای اراذل به ماشین آنها هجوم آوردند و ماشین آنها را تخریب کرده و از ترس این افراد زبان کودکشان بند آمد.

آقای نماینده کل شهر، برای رنجیده خاطر شدن کل مردم دزفول بخاطر وقایع اخیر ، شما و دیگر مسئولان چه خواهید کرد؟!

ای کاش در اولین سخنان خود بعد از دو روز که از بی نظمی در شهر می گذشت بعنوان یک مسئول در شهرستان با مردمی هم که برای نماز به مصلای امام علی رفته بودند و برخی از افراد فرصت طلب از فضای بوجود آمده و برخی مدارا کردن ها استفاده کرده و ماشین آنها تخریب گردید، همدردی می کردی و بر رسیدگی جدی از  سوی نهادهای مسئول جهت برخورد با این فتنه انگیزان تاکید می نمودید.

آقای نماینده؛در مصاحبه روز یکشنبه خود گفته ای که:” از روحانیت گرفته تا مسئولین کشور تاکید کردند که این حق مردم است که از آنها عذرخواهی شود و این اتفاق هم افتاد و ماجرا ختم به خیر شد و  بعد از این  مردم خودشان با هرگونه ناآرامی برخورد خواهند کرد.”

عذر خواهی در برابر این توهین یقینا باید صورت می گرفت اما سئوال اینست ؛از روحانیت گرفته تا مسئولین کشور آیا با شیوه آوردن مردم به کف خیابان و و سوء استفاده فرصت طلبان از این تجمعات و دادن شعارهای ساختار شکن موافق هستند؟ آیا چون فلان مسئول عذرخواهی نکرد باید عده ای شهر را برهم بزنند؟ و اگر این عذر خواهی نمی شد مردم شهر که هیچ ارتباطی با این سریال و سازندگان آن نداشتند باید همچنان بعداز این هم شاهد این شلوغی ها می بودند؟! پس نقش قانون و پی گیری از طریق قانون و مسئولان از جمله شما چه می شد؟

ای کاش اعتراض به همان روز پنج شنبه ختم می شد و بقیه کار به عهده مسئولان و رایزنی آنها واگذار می شد اما حوادث بعد داستان را تغییر داد ، از  دید ما ماجرا ختم به خیر نشد! بلکه در این ماجرا به دلیل عدم مدیریت درست به اعتراض مردمی از همان ابتدا ،کار به دست افراد فرصت طلب افتاد و با اقداماتی احساسی موجب ناامنی در شهر و تشویش اذهان عمومی مردم دزفول شده و برخی با غرض قصد داشتند و دارند تا قوم گرایی را در دزفول دامن بزنند و حتی لطمه به آبروی قوم غیور بختیاری بزنند. که زهی خیال باطل چرا که این مردم سالهاست در کنار هم با خوبی و خوشی زندگی می کنند و همه مردم شهرستان از هر قوم و هر زبانی دلشان برای میهن و اسلام عزیز و انقلاب که برای خون دادند می تپد و حضرتعالی نیز به این نکته اشاره نموده اید

آقای مهندس؛ بختیاری از این رنجیده خاطر شد که در این سریال تاریخ این قوم را به انگلیسی بودن متهم کردند اما حرکت غیر قانونی روز جمعه و شنبه که توسط عده ای ناآگاه صورت گرفت ، روز جشن رادیوی دروغ پراکن انگلیس(بی بی سی) و رسانه های بیگانه بود. سیمای منفور منافقین به پخش آنلاین اخبار کوی مدرس دزفول می پرداخت!! شناسایی دستهای ناپاک یقینا باید صورت گیرد. در وقایع آن سریال به بختیاری توهین شد و در وقایع روز جمعه و شنبه به اعتبار اعم از بختیاری و دزفولی و در یک کلام به کل دزفول توهین شد که گناهی نابخشوده است. در برابر این توهین چه باید کرد؟!

آقای نماینده ؛ فرزندان مومن و دلاور و انقلابی بختیاری از حرکات عده ای فرصت طلب که روز جمعه و شنبه موجب شادی دشمنان شد رنجیده خاطر است. ختم به خیر نشد آقای نماینده . باید عوامل اغتشاشات این روزها شناسایی و محاکمه شوند و این چه خوب بود که در اظهارات و مطالبات شما جا می گرفت

انتظار بود و هست از جنابعالی در این مصاحبه و یا در مطلبی مجزا این مطالبه به حق مردم از مسئولین ارائه شود . آقای نماینده شما بعد از انتخابات نماینده کل شهرستان دزفول هستید ، نماینده آنانی که به شما رای داده و آنانی که رای ندادند! همه مسئولین این اطمینان را به مردم بدهند که دیگر اجازه این بی نظمی ها را نخواهند داد.

انصارحزب الله شهرستان دزفول

۲۸بهمن۱۳۹۲

اخبار مرتبط