آمادگی و تلاش شهرداری دزفول برای برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین حسینی - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
10th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th دسامبر 2014 ساعت 1:52 ب.ظ | کد خبر: 23957  

مهندس کرمی نژاد از ادامه خدمات رسانی شهرداری ویژه ایام محرم و صفرو همچنین بمناسبت فرارسیدن اربعین حسینی خبر داد.

 به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی شهرداری دزفول، شهردار دزفول با اعلام این خبر افزود : همه ساله شهرداری دزفول اقدامات خدماتی زیادی جهت رفاه حال زائرینی که قصد عزاداری و راهپیمایی از حرم سبزقبا  تا آستانه حضرت محمد بن جعفر (ع) را دارند، ارائه می دهد که امسال نیز شهرداری قصد دارد وظایف خود را بیش از پیش و بهتر از گذشته به انجام برساند.

مهندس کرمی نژاد همه چنین در ادامه  اضافه کرد: طبق برنامه ریزی های بعمل آمده، مقرر گردیده است خدماتی از قبیل شستشو و پاکسازی خیابانها و مسیر تردد عزاداران قبل و بعد از مراسم، استقرار سطل های زباله مکانیزه در مسیر، توزیع پلاستیک های زباله و استقرار ماشین های آتشنشانی در مسیر و … انجام گیرد. وی همچنین از استقرار حدود ۱۵۰ نیروی خدماتی در مسیر و تعداد ۵۰ اتوبوس جهت جابجایی زائرین محترم خبر داد.

شهردار دزفول درپایان بیان کرد : همانطور که می دانید  شهرداری دزفول از ماه ها قبل اقدام به اصلاح و تعریض بلوار اربعین حسینی و همچنین تعریض پل های موجود بر روی کانال های مسیر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال ، نموده است که این امر در راستای سهولت در امر عبور و مرور و افزایش ایمنی خصوصاً برای ساکنین محل و عزادران حسینی انجام گرفته است که انشاء الله همزمان با ورود کاروان اربعین حسینی، این پل ها و بلوار افتتاح خواهند شد.

89e1f93f-5a47-4e71-a2ef-61d591c5fa7c_20141209_103406

ارسال نظر

     


-->