۲۲ام، دی ۱۳۹۵
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۲۲ ام دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۳۴ ب.ظ | کد خبر: 49795  

خدایش رحمت کند، بعضی از فوت او نیز به دنبال اهداف سیاسی هستند.در حالی حسینعلی امیری معاون رئیس جمهور گفت: طبق آمار اعلامی از سوی استانداری تهران حداقل دو نیم میلیون نفر برای مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی در دانشگاه تهران و اطراف آن حضور داشتند. که برآورد جمعیتی از راهپیمایی های هرساله ۲۲بهمن حاکی از حضور دومیلیونی در این راهپیمایی هر ساله دارد، که با یک حساب سرانگشتی و براورد میدانی از حضور جمعیت از پل کالج(حافظ) تا حد فاصل میدان ولیعصر و تایید این میزان جمعیت با تصاویر هوایی موجود از مراسم و نیز اندکی کمک گرفتن از گوگل برای تخمین طول و عرض خیابان های تهران(طول دو کیلومتری حدفاصل حافظ تا میدان انقلاب و عرض۳۵ متری خیابان انقلاب) و با احتساب هرنفر نیم متر مربع فضای اشغال شده می توان به جمعیت واقعی این حضور چندصد هزار نفری(زیر ۵۰۰هزار نفر و نه میلیونها نفر)پی برد. حال چه سودی در این گونه آمار اعلامی وجود دارد الله اعلم

او افزود: مراسم باشکوه تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی نشان داد باز هم ایت‌الله هاشمی می‌تواند محور انسجام ملی باشد.امیری با بیان اینکه امروز شاهد مانور اتحاد بودیم، گفت: حتی اقلیت‌های مذهبی هم در این مراسم حضور باشکوهی داشتند.

نظر بینندگان
  1. علی says:

    معلوم نیست شما چه سودی از کم نشان دادن آمار می برید.تو رو به خدا کمی به خود بیایید بعد از فوتش هم دست از سرش بر نمی دارید.عاقبت همه ما همین است…..

  2. امیر says:

    به قول علی آقا حالا شما چه نفعی از کم کردن آمار می برید ؟ به فرمایش مقام معظم رهبری بدین مضمون که سرنوشت قطعی تمام مسئولین نظام است که عملکردو شخصیت شان در معرض قضاوت الهی قرار خواهد گرفت.
    پس تلاش در جهت محو کردن نام و نشان و خدمات افراد ،خوب و بد نشان دادن ها و ممنوع التصویر و خبر شدن توسط رسانه های تبلیغاتی امری مقطعی و گذرا است . امیر کبیر هم در دوران خود مغضوب و کشته شد امروز امیر کبیر و شهید خوانده می شود و محاسبه الهی نیز جایگاه خود را خواهد داشت

ارسال نظر

     


-->