پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

آیت الله شفیعی: چهارم خرداد روز ملی مقاومت و پایداری و روز دزفول مبنای اسلامی و انقلابی دارد نه قومیتی.

در دیدار امام جمعه و اقشار مختلف مردم دزفول با آیت الله شفیعی

به گزارش دزمهراب حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه، جمعی از اقشار مختلف مردم شهرستان دزفول، ایثارگران، خانواده‌های شهدا، ائمه جمعه شهرستان، دانشگاهیان، رزمندگان، جانبازان، خیرین و جمعی از صنوف و بازاریان در آستانه سوم و چهارم خرداد با آیت الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری خانواده‌های شهدا را وارثان انقلاب دانست و افزود: چهارم خرداد روز ملی مقاومت و پایداری و روز دزفول مبنای اسلامی و انقلابی دارد نه قومیتی.

آیت الله شفیعی ماه رمضان را بهترین ماه نزد خداوند عنوان کرد و گفت: رمضان خیرات و برکاتی به همراه می‌آورد و افطاری‌ها و میهمانی‌ها یکی از برکات این ماه هستند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: می‌توان رمضان را از نظر معنوی و عبادی اولین ماه سال قمری دانست، باید رحمتها و مغفرتهای ماه را شناخت و از فرصتهای آن استفاده کرد.

وی افزود: در شهرستان مذهبی دزفول رجال برجسته و خاندانهای علمی فراوانی بوده‌اند و مجالس ویژه و مهمی برگزار می‌شده که باید متناسب با شرایط روز و شرایط انقلاب احیا شوند.

آیت الله شفیعی خاطرنشان کرد: ظرفیتهای فراوانی در شهرستان دزفول وجود دارد، می‌بایست این انرژی در راه اعتلای کلمه انقلاب، اسلام، مذهب و روحانیت استفاده شود تا ضعفی احساس نشود و باید به گونه‌ای عمل کرد که شهر دارالمؤمنین به معنای واقعی دارالمؤمنین باشد.

اخبار مرتبط