آیین افتتاحیه خانه ی عالم مسجد امام حسین(ع) صفی آباد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
24th، ژوئن 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th ژوئن 2016 ساعت 2:59 ب.ظ | کد خبر: 44508  

به گزارش دزمهراب به همت هیئت امنای مسجد امام حسین.ع. و کانون فرهنگی حب الحسین.ع. ، همچنین مساعدت مالی نمازگزاران این مسجد و خیرین، پروژه ی ساختمانی خانه ی عالِم تکمیل و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج ثارلله ناحیه دزفول در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین فیض الاسلام و ستواندوم پاسدار امین ولایتی فرماندهی حوزه مقاومت بسیج ثاراللّه برگزار شد، از خادم اباعبداللّه الحسین.ع. عیسی زاده شیر به پاس دو دهه زحماتش در مسجد، تقدیر به عمل آمد.

در آیین افتتاحیه خانه ی عالم مسجد امام حسین.ع. حجت الاسلام والمسلمین فیض الاسلام در سخنان کوتاه خود ضمن تقدیر از هیئت امنای مسجد امام حسین.ع. گفت: برپایی نماز جماعت و انجام فعالیت های فرهنگی و تربیت و تعلیم نیروهای مساجد مستلزم حضور مستمر روحانی در مسجد است که این امر، ایجاب می کند مسئولین مساجد به ساخت خانه ی عالم همت ورزند.

امام جمعه شهر امام در سخنان خود به استفاده از انگیزه و نیروی جوان ها در پیشبرد امور تاکید کرد و افزود:

هیئت امنای مساجد باید از قدرت فکری و شور جوانان بهره گیرند و به آنان بها دهند، جای خوشحالی است که هیئت امنای مسجد امام حسین.ع. بخش اعظم امور خود را به جوانان مسجد واگذار کرده است.

گفتنی است علیرضا زادشیر مسؤل امورمالی و فعال فرهنگی این مسجد، در این برنامه گزارشی از عملکرد مالی خود طی یک سال اخیر ارائه داد.

 

ارسال نظر

     


-->