ابهام در مالکیت زمین کانون پرورش فکری دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
11th، می 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 11 th می 2016 ساعت 7:00 ب.ظ | کد خبر: 43054  

ارایه سند مالکیت از سوی فردی برای زمین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول ، ادامه فعالیت این کانون را با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش دزمهراب مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول  گفت:زمین این کانون سال ۵۲ از سوی شهرداری و فرمانداری وقت اهدا و مقرر گردید تا زمانیکه به عنوان کانون پرورش فکری در اختیار کودکان و نوجوانان است به فعالیت خود ادامه دهد.


سعید گل گل با بیان اینکه در آن زمان سندی مکتوب از سوی شهرداری و فرمانداری در خصوص واگذاری زمین آن به کانون پرورش فکری تحویل داده نشده بود افزود:در حال حاضر فردی با ارایه سند و پیگیری از طریق دادگاه مدعی مالکیت زمین مذکور شده در صورتی که زمین مذکور دولتی بوده و نمی تواند مالک شخصی داشته باشد.
وی اظهار کرد:با گذشت بیش از ۴۰ سال چگونه ممکن است فردی اکنون به فکر مالکیت زمین مذکور باشد.


غلامرضا پورفهیمی بازنشسته کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول که از سال ۱۳۵۶ در این کانون مشغول بکار بوده نیز گفت:ساختمان موجود توسط کانون پرورش فکری ساخته شده است ولی اخیرا فردی خود را مالک زمین معرفی کرده و با ارائه سند خواستار بازپس گیری و تخلیه کانون شده است.
پورفهیمی گفت:۲۰ سال پیش نیز یک نهاد دولتی ادعای مالکیت زمین مورد نظر را کرده بود که از شکایت صرفنظر کرد ولی اکنون فرد مدعی از دادگاه حکم گرفته است.
اعظم شکورنژاد مادر یکی از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول نیز که از پنج سالگی در این کانون عضو بوده و اکنون نیز فرزندش را در این کانون ثبت نام نموده است از مسوولان خواست از تعطیلی این مکان فرهنگی جلوگیری کنند.


مینا نیکیان مادر یکی دیگر از اعضای این کانون نیز خواستار جلوگیری از تعطیلی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.
خانواده های اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دزفول با امضای توماری خواستار جلوگیری از تعطیلی این کانون شدند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول که در مجاورت پل جدید این شهر واقع است قدیمی ترین کانون پرورش فکری کودکان در دزفول است که بسیاری از شهروندان دزفولی و یا فرزندان آنان در آن آموزش دیده اند.

نظر بینندگان
  1. غلامرضا says:

    به نام جان انکه فکرت آموخت

ارسال نظر

     


-->