اختتامیه دوره تداوم آموزش سرگروههای شجره طیبه صالحین در دزفول برگزار شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
12th، ژانویه 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 12 th ژانویه 2014 ساعت 11:46 ق.ظ | کد خبر: 11340  

در آیین اختتامیه دوره تداوم آموزش سرگروههای شجره طیبه صالحین بسیج دانش آموزی شهرستان دزفول و سردشت  پنج شنبه شب در حسینیه حضرت ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزارگردید.

عبدالمحمد خسروآبادی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول خطاب به سرگروههای حلقه های صالحین گفت: هرچه در توان دارند جهت پیشبرد اهداف نظام و تقویت متربیان خود به کار ببندند.

غلامرضا نصراله پور مدیر آموزش و پرورش دزفول از دزفول بعنوان ریشه شجره طیبه صالحین یاد کرده و تصریح کرد: برگزاری جلسات قرآن در سالهای متمادی در دزفول، از این شهرستان به عنوان خواستگاه و ریشه شجره طیبه صالحین در کشور یاد کرد.

معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر فرصت بدست آمده برای فرهنگیان جهت تقویت بنیه اعتقادی دانش آموزان از آنها خواست تا تمام تلاش خود را جهت استفاده بهینه از این فرصت بکار بندند.

همچنین در این مراسم حسین عیسوند حاتمی سرپرست اداره آموزش و پرورش سردشت نیز در سخنانی کوتاه با تشکر از سپاه ناحیه دزفول و حوزه بسیح دانش آموزی شهید رجایی سردشت از فرهنگیان سردشتی خواست تا کلاسهای خود را به حلقه های صالحین تبدیل کرده و در خصوص تقویت بنیه اعتقادی و بصیرتی دانش آموزان نمام تلاش حود را به کارببندند.

 برای شرکت کنندگان در این دوره ۲۴ ساعت دوره آموزشی ضمن خدمت از طرف آموزش و پرورش صادر خواهد شد.

در این دوره دروسی از جمله سیر مطالعاتی شهید مطهری، احکام، اردو کشی و گروه داری، فرهنگی بصیرتی، اخلاق و سازماندهی و تشکیلات برای شرکت کنندگان تدریس شد.

322851_FUvS3Rxn

دزفول امروز

ارسال نظر

     


-->