پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

اختصاص 600 میلیارد ریال به طرح ملی میانرود دزفول

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 600 میلیارد ریال اعتبار به طرح ملی میانرود خبر داد و گفت: این طرح شامل اجرای 12 پروژه احداث و ایمن سازی جاده و پل در شهرستان دزفول است.

پاپی زاده گفت: این اعتبار با پیگیری انجام شده برای طرح ملی میانرود شامل پروژه های احداث و تکمیل پل های شهرمیانرود و چهار راه آوج تقاطع مرکزی شهر دزفول با شهرهای صفی آباد، شهر امام، دزآب و میانرود به سمت شوش، شوشتر و اهواز هزینه می شود.

وی بهسازی و آسفالت 35 کیلومتر از جاده های منطقه را از دیگر طرح های پیش بینی شده در قالب این طرح ملی عنوان کرد و افزود: این طرح در راستای کاهش سوانح رانندگی و ایمن سازی جاده های منطقه از جمله جاده ارتباطی شهر دزفول به سمت صفی آباد، شهر امام، دز آب و میانرود اجرا می شود.

پاپی زاده کل اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه ملی را حدود یک هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با پیگیری انجام شده 600 میلیارد از این اعتبار تخصیص یافت.

وی افزود: مطالعات اجرای این پروژه با تخصیص این اعتبار آغاز شده و کار خرید املاک از راه و شهرسازی نیز در حال انجام است.

نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری نمود با اجرای این طرح ها شاهد کاهش سوانح رانندگی در جاده های ارتباطی منطقه بوده و تردد در این جاده ها با ایمنی بیشتری انجام شود.

ایرنا

اخبار مرتبط