پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

اردوی رزمی فرهنگی “فاتحان فردا” در دزفول برگزار شد

“رضا صائمی” فرمانداه حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز به برگزاری اردوی رزمی فرهنگی فاتحان فردا اشاره و گفت: اردوی سه روزه رزمی فرهنگی فاتحان فردا، 27، 28 و 29 اسفند در پادگان قدس دزفول همچون سنوات گذشته برای دانش آموزان سه مقطع متوسطه دوره اول و دوم و مقطع ابتدایی در حال برگزاری است.

فرمانداه حوزه بسیج دانش آموزی دزفول تعداد افراد شرکت کننده در این اردو را 255 نفر عنوان و گفت: نخبه هایی از تمامی مدارس سطح شهرستان در این اردو شرکت کرده که این افراد برای شرکت در این اردو مصاحبه شده اند.

وی افزود: استفاده از این افراد در حلقه های صالحین، دادن خدمات علمی رایگان یکساله و استفاده از دانش آموزان دبیرستانی و هنرستانی بعنوان فرمانده بسیج آموزشگاه یا بعنوان جانشین یا دبیر حلقه های صالحین در مدارس، اهم برنامه هایی است که برای افراد شرکت کننده در این اردو در نظر گرفت هشدن است.

صائمی، کادرسازی را یکی از اهداف این اردو دانسته و گفت: نیروهای شرکت کننده در این اردو تحت پوشش علمی، فرهنگی، عقیدتی و حتی ورزشی قرار خواهند گرفت.

فرمانداه حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده دزفول به برگزاری کلاسهای متنوع در این اردو اشاره و گفت: سلاح شناسی، سلاح های مختلف برای تمام مقاطع، کلاسهای عقیدتی بر سر فصل های مشخص، کلاس ایست و بازرسی، پیاده روی شبانه، خاطره گویی دفاع مقدس و مسابقات فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه های متنوع این اردو است.

12344455676788899

دزفول امروز

اخبار مرتبط