۱۱ام، فروردین ۱۳۹۵
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۱۱ ام فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۴ ق.ظ | کد خبر: 41413  
به گزارش دزمهراب اردویی تحت عنوان مدافعان حرم توسط پایگاه خدام المهدی مسجد آقاحبیب دزفول و با حضور تعدادی از مساجد به مدت سه روز در پادگان قدس دزفول برگزار شد.

امین مهتدی، مسئول برگزاری این اردو در گفتگو با خبرنگار دزمهراب اظهار کرد: این اردو دارای سابقه ایی سی ساله است که زمانی توسط بسیج دانش آموزی و در ۱۵ سال اخیر نیز به همت پایگاه خدام المهدی برگزار میشود.

وی هدف اصلی برگزاری این اردو را تربیت سرباز امام زمان عنوان و تصریح کرد: این اردو نسبت به سایر اردوهای مشابه دارای تفاوت هایی میباشد که هرساله با حکم سپاه ناحیه برگزار میشود.

فرمانده اردو مدافعان حرم افزود: امسال نیز اردو با شرکت حدود ۱۳۰ نفر در مقطع نوجوانان برگزار و عنوان آن را مدافعان حرم منظور نمودیم که فضای اردو نیز در همین راستا تهیه و تدارک دیده شده بود.

امین مهتدی با بیان اینکه مساجد شهید توتونچی، ثامن الائمه، الغدیر کوی آزادگان و آقاحبیب در این اردو حضور داشتند، اضافه کرد: صبحگاه رسمی، کلاس های اسلحه شناسی، استتار و پوشش، عقیدتی و همچنین شب خاطره از زمان دفاع مقدس و نیز جنگ در سوریه از جمله برنامه های ما در این اردو بود.

وی افزود: اساتید بسیار خوبی از جمله حجت الاسلام شیربتی و آقایان حاجی خلف و کرامت، امسال ما را در این اردو همراهی کردند.

جانشین پایگاه خدام المهدی همچنین گفت: با توجه به اینکه ما یک پایگاه هستیم و برگزاری این چنین اردویی از حد یک پایگاه بالاتر است، ولی خوشبختانه با ارتباط هایی که از سال های گذشته ایجاد کرده ایم و نیز سابقه برگزاری چندباره، توانسته ایم این اردو را به نحو هر چه بهتری برگزار نماییم.

مهتدی در پایان اظهار کرد: سپاه ناحیه، حوزه مالک اشتر، حوزه بسیج دانش آموزی، گردان های امام حسین و بیت المقدس، کانون جلسات و پادگان قدس در این اردو با ما یعنی پایگاه خدام المهدی جهت برگزاری این اردو همکاری داشتند.

IMG_7821 IMG_7834 IMG_7843 IMG_7855 IMG_7866 IMG_7870 IMG_7873 IMG_7875 IMG_7880 IMG_7894

ارسال نظر

     


-->