از ابتدای صبح با تمامی امکانات شروع به پاکسازی سواحل نموده ایم/خسارات وارد شده بسیار سنگین بوده است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
15th، آوریل 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th آوریل 2016 ساعت 3:21 ب.ظ | کد خبر: 41912  

به گزارش دزمهراب پس از فروکش کردن آب و پایین آمدن مقداری از سطح رودخانه، شهرداری دزفول با تمامی امکانات شروع به پاک سازی خیابان ها و سواحل رودخانه کرد.

شهردار دزفول در این زمینه در گفتگو با خبرنگار دزمهراب گفت: از ابتدای صبح که آب فروکش کرد، همکاران و نیروهای ما در شهرداری با تمامی امکانات شروع به پاکسازی ساحل رودخانه کردند و تلاش دارند تا حد توان هر مقداری از سواحل را تمیز و آماده استفاده کنند.

مهندس محمدرضا کرمی نژاد افزود: در پارک دولت، علی کله و تمامی پارک های شرق و غرب رودخانه در حال نظافت هستیم تا برای استفاده همشریان عزیز آماده اش کنیم.

وی با بیان اینکه ظهر امروز جلسه ایی با عوامل مختلف جهت تعیین خسارات وارد شده برگزار میشود، تصریح کرد: خسارات وارد شده بسیار سنگین بوده است، کلیه مبلمان شهری، موارد گردشگری، رستوران ها، دکه ها و هر چیزی که در مسیر رودخانه بوده متاسفانه آب برده و از بین رفته است.

شهردار دزفول همچنین اظهار کرد: امسال دو و نیم میلیون گردشگر در ایام نوروز به دزفول سفر کرده بودند که همه ی این گردشگران هم به عشق دزفول و هم ساحل رودخانه دز به شهر ما آماده بودند؛ ما تلاش می کنیم که همه چیز را به حالت اولیه باز گردانیم و مردم بتوانند از این ساحل استفاده لازم را داشته باشند.

IMG_8704IMG_8744 IMG_8747

ارسال نظر

     


-->