3rd، جولای 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 3 rd جولای 2016 ساعت 8:12 ب.ظ | کد خبر: 44799  

به گزارش دزمهراب شهردار دزفول پس از پایان جلسه استیضاح که رای به ابقای وی داده شد در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: سه سال پیش اعضای شورای شهر دزفول رای هفت به شش به من دادند که بنده با آن رای تمایل به آمدن نداشتم اما با فشار برخی دوستان مبنی بر در التهاب بودن شهر به شهرداری دزفول آمدم.

محمدرضا کرمی نژاد با بیان اینکه در این مدت تلاش و فعالیت بدون تعطیلی انجام شده است، افزود: سوالاتی برای اعضای محترم پیش آمد که از سال گذشته این سوالات فعال تر شد و بسیار خوشحالیم از اینکه این استیضاح برگزار گردید.

وی تصریح کرد: بنده پاسخ به برخی از سوالات را دادم که بعضی از دوستان قانع و تعدادی نیز قانع نشدند، اما واقعیت قضیه این است که حجم کاری شهرداری بی نهایت زیاد است اینکه من بخواهم تک تک کارها را خودم رصد کند کاری بس مشکل است به همین دلیل اشتباه نیز رخ میدهد.

شهردار دزفول سوالات و دغدغه ی اعضای شورای شهر را درست برشمرد و اذعان نمود: در اکثر شهرداری ها اتفاقات سنگین تر از این می افتد که خدا را شکر در شهر ما اتفاق خلافی پیش نیامده است؛ حال یک قراردادی دیر آمده است چه اتفاقی افتاده است؟ ما قصدمان این نیست که قراردادی به شورا بیاید یا نیاید اما باید دانست که این کار من نیست و همکاران من این امورات را انجام میدهند.

کرمی نژاد اظهار کرد: البته تاخیر در پرداخت حقوق و مشکلات مالی نیز پیش می آید که این در همه ی شهرداری ها نیز رخ میدهد با این وجود شهر ما به عنوان یکی از شهرهای زنده کشور است یعنی شهری که پروژه های فعال و بروزی دارد.

وی در پایان گفت: من از اعضای محترمی که رای به ادامه فعالیت بنده دادند و چه آنهایی که رای ندادند تشکر می کنم و قطعاً در ادامه با پیگیری و تلاش شبانه روزی تر بتوانیم فعال تر و پیگیر تر باقی مانده دوران خدمت شهرداری را سپری و مشکلات مردم را برطرف کنیم.

نظر بینندگان
 1. غلامرضا says:

  مواردی از تخلفات که صورت گرفته مربوط به حراست شهرداری است که وطیفه دنبال کردن انها را داشته است بعضی جاها دست شهردار کوتاه است از………….. من این اس تی ضاح را غرض ورزی و یک دسیسه میدانم در این برهه از زمان. قطار توسعه شهری بسرعت در حال پیشرفت است بدا بحال کسانی که پیاده شده اند یا….

 2. علی says:

  آقایان فضیلت و ریاضی و نادبی که مدام تهدید به افشاگری می کردید حالا که همه چیز تموم شده اگر جرات و صداقت دارید افشاگری کنید و الکی برای منافع شخصی خود سخنان خلاف واقع اعلام نفرمایید
  ما هنوز منتظر افشاگری های شما هستیم و این وعده شما را فراموش نمیکنیم البته اگر مردم را نامحرم نمی دانید

  • هادی says:

   آقا علی محترم، خیلی راحت داری اسم آدما را میاری و تهمت میزنی. ببخشید به شما تذکر می دم ولی از یه بچه مسلمون در ماه مبارک این نوع حرف زدن عجیبه. احتمالا جواب می دی که اینا هم در مورد شهردار این کارو کردن که دیگه این عذربدتر از گناهه. دلایل و حق قانون شورا برای استیضاح معلوم بوده که حالا رای نیاورده، دیگه این حرف زدن ها را باید تموم کرد

   • علی says:

    جناب آقای هادی امیدوارم در این ماه طاعات و عبادات شما مورد قبول حق قرار گرفته باشه
    من حرف خاصی نزدم آقایون در جلسه شورا و قبل از اون که حتی در این سایت منتشر شد گفتند افشاگری میکنیم من فقط به اونها یادآوری میکنم که حرفی که زدن یادشون نره
    آیا این حرف بدیه؟
    مگر آقای حاجی خلف در یکی از سایت ها نگفت عده ای از اعضای شورا از استخدام اطرافیانشون در شهرداری راضی نیستن و به دنبال پست گرفتن اونها هستن
    من به عنوان یک همشهری مسلمان از اونا که نماینده های ما در شورا هستن میخوام حقایقی رو که میدونن به مردم اعلام کنم
    موفق باشید

 3. خجالت داره... says:

  متاسفانه هر جای مملکت که میبینی یکی داره سوء استفاده می کنه…. توی شهرداری کوچولو دزفول آشنا بازی و باند بازی عادی شده…تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل….
  خجالت داره….مسئولین اگه از رهبری خجالت نمیکشن از خون شهدا خجالت بکشن….

 4. محمد says:

  واقعا جای سؤال داره چرا اینقدر بی بصیرتی.در دزفول زیاده؟؟؟؟؟
  بابا بخدا شهردار.با رهبری فرق داره بهترین شهردار.و فرماندار نهایت ۳ تا ۴ سال باید.سر کار باشه و فرصت مدیریت به أفکار جدید داده بشه.و این.عامل پیشرفت شهر و کشور ن اینکه یک مدیر ۲۰ سال یک مسولیت.رو أشغال کنه!!! اقای کرمی.شهردار نمونه اصلا عالییی.ولی قرار نیست که تا آخر عمرش.شهردار بمونه.باید به کسایی دیگ هم فرصت داد

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار