پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

از صراط 3چه خبر؟(2)+تصاویر

1

پنجشنبه سی و یکم مرداد:روز دوم

این روز نیز با شور ونشاط مضاعف از جانب دوستان شروع شد. کلاس اول در ساعت 8 صبح با سخنرانی استاد پورکیانی و موضوع هنر اسلامی شروع شد.

Capture

پس از این کلاس دکتر رامین معاون مطبوعاتی  سابق وزیر ارشاد که از اساتید دزفولی هستند در مورد شاخص های انقلابی بودن از دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظنم رهبری(مد ظله) به سخنرانی پرداختند.

DSC01603

پس از آن نماز جماعت ظهر وعصر به امامت حاج آقا زارع اقامه شد و پس از استراحت دوستان شرکت کننده  به مباحثه پیرامون مباحث مطرح شده توسط اساتید محترم پرداختند. در ادامه مباحثه سطح 2 پیرامون نظریات علم دینی برگزار شد.

پس از نماز هم دوستان در نشست های صمیمی به بررسی مباحث روز پرداختند.

 

جمعه یکم شهریور:روز سوم

روز سوم هم با سخنرانی دکتر خاندوزی از اساتید سرشناس اقتصاد مقاومتی و عضو هیئت علمی مرکز پژوهش های مجلس آغاز شد و با مباحثه سطح 2 پیگیری شد.

خاندوزی(1)

خاندوزی (2)

همچنین در عصر این روز هم دکتر وحید یامین پور در مورد سبک زندگی به سخنرانی پرداختند همچنین در ابتدای سخنرانی خود توضیحاتی هم در مورد موسسه مهراب ارائه کردند  و ساعاتی هم در بین دوستان حضور داشتند  و به سوالات دوستان به صراحت پاسخ گفتند. که در آینده خبر های تکمیلی ارائه خواهد شد.

یامین پور (1)

یامین پور (2)

پس از آن هم دوستان در گروه های خود با سرگروه های مشخص به مباحثه پرداختند.

IMG_0290

شنبه دوم شهریور:روز چهارم

روز چهارم دوره که دومین روز مربوط به حوزه های انقلاب اسلامی بود صبح سخنرانی سعید مستغاثی را با موضوع سینما و انقلاب اسلامی در پی داشت که ایشان از منتقدین متعهد و بر جسته سینما هستند.

DSC08462

عصر روز چهارم هم ادبیات انقلاب اسلامی با سخنرانی اقای سعیدی راداز شاعران برجسته دزفولی برگزار شد.ایشان از خاطرات شیرینشان در شب شعر های حضرت آقا یاد کردند.

سعیدی  (1)

در ادامه هم طبق معمول مباحثات سطح یک و دو پیگیری شد.

به اطلاع شما می رساند که در دوره اتفاقات و حواشی نیز بوده است که ان شاءالله در گزارشاتی مخصوص به آن ها می پردازیم.

تهیه و تنظیم:داوود مشکی زاده

اخبار مرتبط