پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

شهرداری دزفول، برترین در استان خوزستان ، و انتصابات جدید شهرداری

در همایش تجلیل از ستاد اجرایی خدمات سفر مسافران نوروزی و کاروانهای راهیان نور، شهرداری دزفول بعنوان شهرداری برتر در استان شناخته شد و “مهندس کرمی نژاد” شهردار دزفول  لوح تقدیر از استاندار خوزستان دریافت نمود.

مسوول روابط عمومی شهرداری دزفول گفت:در ارزیابی صورت گرفته در استان خوزستان در نوروز 93 شهردای دزفول در خدمات رسانی به مسافران نوروزی بین شهرداری های استان خوزستان رتبه نخست را کسب کرد.

ˈامیر قنبرزادهˈ افزود:شهرداری دزفول علاوه بر اسکان 40 هزار مسافر در کمپ نوروزی ، به مسافران مستقر در بوستانها و کاروان های راهیان نور نیز خدمات ارائه کرد.

وی اظهار کرد:در این ارزیابی میزان رضایتمندی مسافران نوروزی از خدمات شهرداری دزفول نیز مورد سنجش قرار گرفت که این شهرداری رتبه اول را در استان خوزستان کسب کرد.
در قسمتی از متن لوح تقیر چنین آمده است:81122416-5624338

خدمت به شهروندان عبادتی بزرگ است و اجر آن عندالله و زبان در ستایش خادمین شهروندان بویژه میهمانان عزیز و گرامی نوروزی ناتوان است اما به حکم وظیفه و با تاسی از حدیث شریف: “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخاق ” بر خود لازم می دانم به پاس زحمات و تلاشهای جنابعالی در راستای رفع نیازمندی یادمانهای راهیان نور و ستاد اجرایی خدمات سفر ، صمیمانه مراتب تقدیر و سپاسگذاری خود را اعلام نمایم. امید است در پرتو رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای که سال ۹۳ را سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری نموده اند، از خداوند متعال موفقیت، عزت و سربلندی تان را خواستارم.
تمهیدات لازم برای ورود میهمانان و گردشگران و همچنین راهیان نور توسط شهرداری، چاپ و توزیع کتابچه ها، بروشورها ی فرهنگی و همچنین توزیع نقشه ی گردشگری شهرستان بهمراه تولید و انتشار نرم افزارهای فرهنگی و گردشگری در سطح کشور، زیبا سازی و ایجاد فضای مفرح و سالم برای میهمانان نوروزی گوشه ای از فعالیتهای شهرداری دزفول در نوروز ۹۳ بوده است.

طی حکمی از سوی ˈ محمدرضا کرمی نژادˈ شهردار دزفول ˈ علی قلطاغ سازˈ به عنوان رییس سازمان آرامستان های شهرداری دزفول منصوب و از زحمات ˈ مرتضی همایون نسب ˈ تجلیل شد.

وی گفت:ˈ مرتضی همایون نسبˈ اکنون مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول می باشد.

قنبر زاده اظهار داشت:همچنین ˈ محسن رادمنشˈ به عنوان سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری دزفول منصوب و از خدمات ˈعلی قلطاغ سازˈ تجلیل شد ضمن اینکه ˈ مسعود شیخ مهدیˈ به عنوان مسوول اداره حقوقی شهرداری دزفول منصوب گردید.

ایرنا

اخبار مرتبط