استعفا دسته‌جمعی ۱۸ نماینده استان خوزستان - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
26th، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th اکتبر 2013 ساعت 8:00 ب.ظ | کد خبر: 8568  

سید شریف حسینی اظهار کرد: مردم استان باید کاری کنند که ما بتوانیم از مسیر قانونی کار را دنبال کنیم. چرا که بعضی‌ها در این بین به فکر سوء‌استفاده هستند.download

وی بیان کرد: مردم خوزستان و اهواز بهتر است که در کنار کارون بمانند و با آرامش هرچه تمام و از طریق تجمع حرف خود را به مسئولین منتقل کنند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم افزود: تا ما نمایندگان مردم استان هستیم، نمی‌گذاریم آب کارون را به شیوه غلط از استان خارج کنند.

وی ادامه داد: بهتر است که شیوه اعتراض به انتقال آب کارون به صورت فرهنگی ادامه داشته باشد و به مسائل سیاسی کشیده نشود و قطعا ما حرف مردم را به گوش مسئولان می‌رسانیم.

حسینی از نشست با رئیس جمهور در خصوص انتقال آب کارون از سرچشمه‌ آن خبر داد و افزود: ما نمایندگان مجلس قطعا از حق مردم استان دفاع خواهیم کرد.

وی گفت: چندی پیش هر ۱۸ نماینده استان به علت انتقال آب کارون به صورت دسته‌جمعی استعفا دادند و این موضوع نشان می‌دهد که نمایندگان استان بیش از مردم به دنبال رفع این طرح هستند.

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: کارون دغدغه امروز همه مردم و مسئولین استان است و معتقدیم باید همیشه خروشان باشد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا اگر نیروهای امنیتی استان نمی‌خواستند این تجمع انجام شوند می‌توانستند امروز مانع از این کار شوند ولی آنها هم در کنار مردم هستند و مشکل انتقال آب کارون را قبول دارند.

مردم این شهرستان از ساعت ۱۴ بعد از ظهر پنج‌شنبه به مدت ۳ ساعت با تجمع در حاشیه کارون اعتراض خود را به انتقال آب این رودخانه از سرچشمه آن نشان دادند.

دزنا

ارسال نظر

     


-->