پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

اعتراض به دفن جاسوس سیا در اصفهان

540275_841

پ‍نج شنبه تجمع جمعی از جوانان انقلابی و پرشور اصفهان به منظور ممانعت از دفن ریچارد فرای در اصفهان برگزار شد.

این تجمع با حضور بیش از 500 نفر از جوانان، دانشجویان، طلاب و عده‌ای از مردم اصفهان در حال برگزاری است و تجمع‌کنندگان خواستار ممانعت از دفن ریچارد فرای در اصفهان شدند.

تجمع‌کنندگان در این تجمع که در حال برگزاری در اصفهان است، ضمن اخطار به مسئولان خاطر نشان ساختند که خاک اصفهان مدفن 23 هزار شهید گلگون‌کفن است و در صورتی که این خاک به جسد نا‌پاک جاسوسان آمریکایی آغشته شود، این امر غیر‌قانونی است و هر گونه اقدامی در این زمینه با مخالفت جدی از سوی امت حزب‌الله مواجه می‌شود.

در تجمع روز پنج شنبه  مردم ولایت‌مدار اصفهان عنوان کردند که شهری که مدفن پاک 23 هزار شهید است، جای دفن جاسوس آمریکایی نیست.

در بخش دیگری از این مراسم جمعی از تجمع‌کنندگان که پلاکارد‌هایی را در دست داشتند، بر روی این پلاکارد‌‌ها نوشته بودند که دیروز ارتباط تلفنی با آمریکا، امروز دفن جاسوس آمریکایی و فردا …

همچنین بر روی پلاکارد‌های دیگر نوشته شده بود که آیا می‌دانند که ریچارد فرای در دهه 70 به ایران آمد و اقدام به تهیه اطلاعاتی از ایران کرد و سپس اقدام به ارسال این اطلاعات به سرویس جاسوسی نمود.

13930121000207_PhotoA

اکثر پلاکارد‌های نوشته شده خطاب به سازمان جاسوسی آمریکا بوده است.

عدنان زادهوش به عنوان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این تجمع اعتراض‌آمیز حضور داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در پایان این مراسم تجمع‌کنندگان ضمن حرکت در مسیر میدان خواجو شعار‌هایی همچون «هیهات مناالذله»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» مخالفت خود را با دفن ریچارد فرای در خاک اصفهان نشان دادند.

منبع : مشرق

اخبار مرتبط