5th، می 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 5 th می 2014 ساعت 1:17 ق.ظ | کد خبر: 14680  

tttt

امروز به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد دانشجویان دانشگاه آزاد دزفول شاهد حضور حامیان فتنه در این دانشگاه بودندغلام علی رجایی مشاور فرهنگی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در چند وقت اخیر نیز اهانت های بی سابقه ای را نسبت به امام روا داشته است و خانم دکتر طباطبایی همسر سید احمد خمینی دعوت شدگان به این برنامه بودند.

این برنامه که توسط مسئولین دانشگاه طرح ریزی شده و مصوّب شورای فرهنگی این دانشگاه بود کار خود را از چند روز قبل با تبلیغات عمومی در سطح دانشگاه آغاز کرده بود اما به یک باره به طور عجیبی به یک محفل خصوصی تبدیل شد و از ورود دانشجویان به سالن ممانعت شد. در این برنامه که با استقبال کم اساتید رو به رو شده بود حتی از خدمه دانشگاه هم برای حضور در سالن دعوت شده بود این در حالی است که اکثر کلاس های دانشگاه به خاطر این برنامه تعطیل شده بودند.

دانشجوبان معترض به حضور این افراد در دانشگاه در مقابل در مقابل درب ورودی سالن در محوطه دانشگاه دست به تجمع اعتراض آمیزی زدند که با واکنش حراست دانشگاه همراه بود. دانشجویان معترض با در دست داشتن تصاویر امام و رهبری و دست نوشته هایی چون

“امام منهای خط امام، امام بی هویت است “

“ادعای اندیشه با اهانت نمیشه”

“مدعی اندیشه بصیرت بصیرت”

“ای حامی  فتنه گر حیا کن دانشگاه رو رها کن”

اعلام کردند که اجازه نخواهیم داد که دانشگاه آزاد دزفول محل رفت و آمد حامیان فتنه شود. گفتنی است که هنوز چند ماهی بیش از حضور دکتر سراج خرمی به عنوان رئیس جدید در این دانشگاه نمی گذرد

همچنین لازم به ذکر است که حراست دانشگاه از ورود تصاویر امام و رهبری که توسط دانشجویان بین اساتید و خدمه دعوت شده به سالن توزیع می شد جلوگیری کرده و به طور مخفیانه اقدام به فیلم برداری از دانشجویان تجمع کننده نمودند که این عمل واکنش اعتراض آمیز دانشجویان را برانگیخت.

در پایان دانشجویان شرکت کننده در این تجمع پس از دادن شعار هایی منتظر خروج رجایی از سالن شدند تا اعتراض خود را به وی نشان دهند که ایشان برای رو به رو نشدن با دانشجویان به طور مخفیانه ازدانشگاه خارج شد

عده ای معتقدند که شنیده شدن سر و صدای دانشجویان در بیرون از سالن باعث ایراد سخنانی محافظه کارانه ازسوی دکتر رجایی شده بود.

2

12

17

10

13

نظر بینندگان
 1. ایرانی says:

  احسنت به دانشجویان بیدار

 2. دانشجو says:

  مرگ بر ضد ولایت فقیه

 3. علی says:

  اینهمه دروغ؟؟؟؟ به آخرت اعتقاد دارید؟ چطور میخواهید اونجا جواب این همه دروغ را بدهید؟؟؟ این برنامه صرفا برای تجلیل از اساتید و کارکنان نمونه بود. هیچ ربطی به دانشجویان نداشته. هیچ کجا فراخوان عمومی نبوده فقط دوعدد بنر بدون ذکر ساعت برنامه در در ورودی دانشگاه. آقای رجایی مخفیانه خارج نشد. کمی انصاف داشته باشید اگر مرد نیستید اقلا آزاده باشید!!! آقای رجایی مثل همه از درب اصلی سالن خارج شدند . سخنرانی ایشان قبل از شلوغ بازی دانشجویان خاطی بود و صدای این عده در زمان سخنرانی عروس حضرت امام اندکی به داخل سالن آمد . متاسفم که این عده حتی حرمت بیت امام را هم نداشتند. چرا اینهمه دروغ میگید؟ حداقل جسارت و جرات داشته باشید و این نظر را درج کنید. رذالت و خوای هم حدی داره

 4. صابر says:

  سلام شخصی که خود را علی نام نهاده ای ، تجلیل از اساتید بدون حضور دانشجویان!! پس چه کسی قراراست از آنها تجلیل کند؟ خودشان از خودشان؟! در ضمن اسم این نشست بررسی اندیشه های امام بود، چرا نگذاشتند لااقل خود دانشجویان از این مراسم استفاده کنند در ضمن اطلاع عمومی نیز شده بود . در ضمن برو اراجیف رجایی را در خصوص امام بخوان بعد مدافع بیت امام شو. چرا هرکس حرف مخالف شما داشت می شود خاطی ؟ اینه آزادی اندیشه؟!!!

 5. طلوع says:

  آقای علی
  مگه شما از اساتید هستید که در سالن حضور داشتید؟
  از کجا میدونید که صدای دانشجویان زمان سخنرانی عروس امام شنیده شد؟
  دانشجویان هیچ اهانتی به امام و بیت ایشون نداشتن. پس بیخود دور برندارید.
  اگر مراسم برای دانشجویان نبود چرا تبلیغات مراسم تو خوابگاه ها هم نصب شده بود؟؟
  البته این که گفتید ایشون مخفیانه خارج نشدن رو باید گفت که جناب آقای رجایی بعد از سخنرانیشون مستقیم رفتن دفتر ریاست. وقتی دانشجوها برای نماز متفرق شدن ایشون هم از سالن خارج شدن.

 6. علی says:

  بله من در سالن بودم. حضور و داشتم و از نزدیک شاهد ماجرا بودم. کی گفته در خوابگاه نصب شده اطلاعیه؟؟ برای روشن شدن این دروغ بهتر است به امور خوابگاه ها مراجعه کنید. آن کسی که در خوابگاه اطلاع رسانی کرده خودش از بانیان این تجمع بوده !!
  2- از کی تا حالا دانشجو باید از استاد تقدیر کنه؟؟؟؟؟ مدل جدیده؟؟ مجموعه هیات رئیسه و مدعوین از اساتید برتر تقدیر میکنند. هیچ ربطی هم به دانشجو ندارد. در ضمن تا آنجا که من مطلعم اذان ساعت 13:15 هست در حالیکه مراسم 12:20 تمام شد !!!! پس دانشجویان به قول فرمایش شما برای نماز متفرق نشدند !!!!!!! چون بین اتمام مراسم تا نماز حداقل یکساعت زمان بوده!! تا کی میخواهید فرافکنی کنید و دروغ ببافید و خیال پردازی کنید؟؟؟؟ در ضمن آقایی که اسمت صابر هست !!! لابد از نظر شما آزادی اندیشه یعنی برهم زدن یک برنامه رسمی دانشگاه؟؟؟ همینقدر که حق دادن بهتون تجمع کنید و هرچی دلتون خواست داد زدید این یعنی آزاد بودید! ولی به این معنی نیست که حق داشتید در برنامه های که مربوط به شما نبوده شرکت کنید. یاد بگیرید حق و حقوق خودتون را بشناسید. هیچ کجا از هیج کس دعوت عمومی نشده و هیچ اطلاع رسانی جز دوتا بنر در ورودی اون هم بدون ساعت برگزاری اطلاع رسانی دیگری نشده. بسه اراجیف گفتن

 7. علی says:

  راستی یادم رفت بگم آقای صابر !!!! این نشست هیچ اسمی نداشت !! اونی که از داخل شورای فرهنگی بهت اطلاع داده و ساکن خوابگاه هم هست و بقیه را هم تشویق کرده به تجمع ، اطلاعات غلط داده بهت !!! اسم این نشست صرفا بزرگداشت روز معلم بوده !! اینکه محتوای سخنرانی ها سیره امام بوده فقط در شورای فرهنگی واحد مطرح شده نه هیچ جای دیگه !!! پس معلوم شد اطلاعات از کجا بهتون رسیده اون هم هدفمند و کانالیزه شده !!!!!

 8. دانشجو says:

  آقا علی که سنگ بیت امام رو به سینه میزنی و خودت رو از ارادتمنداش میدونی به قول حضرت آقا امام بدون خط امام، امام بی هویت است. در ضمن چرا مستخدم دانشگاه رفتع داخل سالن ولی دانشجو نباید بره؟ برای مستخدم و کارمند جا بود ولی برای دانشجو جا نبود؟
  اگر برای اساتید تنها بود چرا بنر پرتابل زدن؟ خوب فقط واسه اساتید کارت دعوت میفرستادن یا مینوشتن ویژه اساتید.

 9. من says:

  نه آقا علی من که توی شورای فرهنگی نبودم تو سالن هم که نزاشتید برم ولی اساتید گفتن که آقای رجایی در مورد آموزه های امام خمینی صحبت کرده وخانم طباطبایی در مورد عرفان. قرار نیست وقتی تو جلسه نیستیم از محتویاتش خبر نداشته باشیم.

 10. محیا says:

  ما که نفهمیدیم این “آقای علی” تو دانشگاه چیکارس!!!

 11. رحیم says:

  شاید این علی آقا از اون بالا بالایی هاست که داره سنگشو به سینه می زنه !!!!
  وقتی خودش داره میگه من داخل جلسه بودم یعنی چی ؟
  یعنی نه دانشجویم و نه کس غریبه
  و داخل سالن کی بودن ؟
  یا اساتید بودن و یا خدمه ؟
  به نظر که نمی رسه این “علی” آقا خدمه باشه !!!!
  پس باید جزء اساتید باشه
  یا نه ؟؟؟؟!!!!

ارسال نظر

     


-->