اعزام ۲۰۰۰ دانشجو دزفولی به راهیان نور - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
13th، مارس 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 13 th مارس 2016 ساعت 5:05 ب.ظ | کد خبر: 41094  

به گزارش دزمهراب مسئول قرارگاه فرهنگی بسیج دانشجویی شهرستان دزفول  با اعلام این خبر گفت: با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی و با مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان دزفول، ۲۰۰۰نفر از دانشجویان دانشگاه های دزفول ، در قالب ۱۰ کاروان به سرزمین‌های نور جنوب اعزام می شوند، که طی این سفر، دانشجویان  از مناطق عملیاتی فکه، اروند، خرمشهر، شلمچه، طلائیه و هویزه بازدید می کنند.

وی با اشاره به اینکه راهیان نور بستری برای آشنایی دانشجویان با شجاعت و عظمت رزمندگان و آئینه تمام‌نمای قامت استوار ۸ سال دفاع مقدس است، افزود: این اردو، یک حرکت فرهنگی جریان‌ساز و منشأ خیر و برکات بسیار بوده و امروز بسیج دانشجویی بر خود می بالد که افتخار نشان خادمی دانشجویان را برسینه دارد.

محمد صفایی ادامه داد: دانشجویان امروز متعهد به رسالت ادامه ی راه شهداء را با آفرینش حماسه‌ای دیگر در راستای اقتصاد مقاومتی و فرهنگی و عمران و آبادانی کشور جمهوری اسلامی ایران رقم بزنند.

وی در پایان یادآور شد : تحکیم پیوند ارزشی نسل جوان دفاع مقدس و نسل امروزی و بروز و ظهور اقتدار آن دوران در نسل امروزی، برای مقابله با استکبار و استعمار از دیگر اهداف مهم برگزاری راهیان نور می باشد.

ارسال نظر

     


-->