اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره صراط3 +لیست ذخیره - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
11th، آگوست 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 11 th آگوست 2013 ساعت 5:51 ب.ظ | کد خبر: 5263  

بسمه تعالی

به گزارش کمیته ثبت نام دوره آموزشی تربیتی صراط۳ از بین ثبت نام کنندگان در این دوره که  در آزمون مصاحبه شرکت نمودند، لیست اسامی زیر در این دوره پذیرفته شده اندserat3

تذکر:  در صورت انصراف افراد ذخیره جایگزین خواهند شد.  جلسه توجیهی در روز جمعه  ساعت ۱۷:۳۰ در مسجد حضرت مهدی (عج)برگزار خواهدشد

توجه : آخرین بروز رسانی لیست افراد ۹۲/۵/۲۳ ساعت ۸ شب می باشد (لیست همچنان بروز رسانی خواهد شد و افرادی ممکن است اضافه شوند)

    1. پوریا آب یار
    2. سبحان افروزی
    3. سعید بستان پیرا
    4. حسین باهنرنسب
    5. علیرضا بصیری
    6. محمد بهدار
    7. محمود پاپی
    8. رسول پاریاب
    9. سید کامیار تبرک پور
    10. سامان  تکریمی
    11. کیوان پور حسن
    12. سجاد تنگی
    13. محمد تقی پور
    14. سجاد تقی پور
    15. احسان حاجیوند
    16. جواد حسینی
    17. مهران حباک
    18. محمدکاظم حق پرست
    19.  عرفان حسن پور
    20. رحیم حسینوندشکری
    21. علی جاری
    22. امین جیلک
    23. مهدی جمشیدپور
    24. میثم جفاجو
    25. محمدجواد چراغ چشم
    26. محسن خاضعی نیا
    27. محمدخامه گرجوادی
    28. امین خادم پیر
    29. خدامراد شلگهی
    30. علی خورشیدی
    31. مسعود خاجوی
    32. محمد دباغ
    33. حسین دهقانیان پور
    34. مجتبی دوابی
    35. مصطفی ذات عجم
    36. حسین ربانی
    37. محمد رشیدطحان
    38. وحید رنگچی
    39. محمد رضوانی نیا
    40. ایمان رمضان پور
    41. محمد رضو زاده
    42. اسماعیل رحمانی تونی
    43. رضا زلقی
    44. محمد ژولاپور
    45. سید محمد ساکبی
    46. رضا سخاوت فر
    47. حمید سقای صحرانورد
    48. احمد شامی کارزاده
    49. محمد شادابی
    50. ایمان شریفی پور
    51. رضا شلال نژاد
    52. مصطفی شیرین صحرایی
    53. محمدحسین شرف آبادی
    54. رضا شفیعی
    55. محمد صابرمقدم
    56. عطااله صافی
    57. سیدحسین صفویان
    58. مهدی صادق جولا
    59. علیرضا صالحی شاه آبادی
    60. علی صائب نژاد
    61. سیدمهدی صفویان
    62. محمد صفایی
    63. حمیدرضا صداقت نژاد
    64. محمد ظهورمسگر
    65. علیرضا عجم
    66. علی عابدینی
    67. مهدی علیدادی
    68. رضا عبدالهی
    69. امیر عباس زاده مبارک
    70. رضا علی شاه آبادی
    71. محمد عشیری
    72. احمد عشیری
    73. محمد عیدک زاده
    74. رضا غنمی
    75. محمد فاضل زاده
    76. عطا فروغی نسب
    77. مجید فقیهی
    78. امین فضیلت پناه
    79. احمد قاید
    80. ابوذر قائدی
    81. رضا قاسمی
    82. محمدرضا قاسمی
    83. محمد کاج
    84. محسن کاج
    85. علی کلولی دزفولی
    86. محمد کلولی دزفول
    87. سید محمدمهدی کریمیان
    88. عباس کردونی
    89. حامد گل پیچی
    90. احمد محمدزاده
    91. مصطفی موسی زاده
    92. مصطفی معینی زاده
    93. محمد محمدی نژاد
    94. صادق منصوری
    95. علی مهدوی
    96. سعید مورث
    97. محمود ندائی نسب
    98. محمد نظرزاده
    99. محمد نویدپورحسین
    100. سیدحامد نبوی
    101. محمدحسین نائب زاده
    102. سعید نعناکار
    103. احمد وفائی زاده
    104. معین وفاپور
    105. مجید وفایی
    106. محمدعلی هفت تنانیان
    107. معین هکوکی
    108. ابوالفضل هدایت نیا
    109. سید میلاد هدایتی فرد
    110. پوریا یاوری راد
    111. سید مهدی یادغیبی

لیست ذخیره که در صورت نیاز اضافه خواهند شد:

  1. ابوالفضل بامیان
  2. عباس امیدی
  3. ایمان بابادی
  4. محمد تمیشه
  5. محمدصادق حاجی زمان
  6. محمد حاجی وند
  7. بهمن حاجیوند
  8. امین حدادی
  9. رحیم حسینوندشکری
  10. میلاد حبیب زارع
  11. میلاد شیخی هیودی
  12. آرش عیدیان
  13. محمد غلامحسین شاه آبادی
  14. حمید فضیلت پناه
  15. محمد قاسمی لیوسی
  16. مهران کرمی
  17. سعید ناجی
  18. مهدی نوری قادری
  19. محمد نیک منه
  20. سعید یوسفی زاده

li

نظر بینندگان
  1. pldn says:

    چرا بعضیا قرمزن؟

  2. سید علی says:

    سلام
    آقا امین خسته نباشید
    اگه میشه مثل پارسال کل برنامه ها ضبط بشه اونایی هم که نمیان استفاده کنن. میدوارم بهتون خوش بگذره / یازهرا

  3. گمنام says:

    کجا جلسه توجیهی برگزار میشه؟!

  4. پارسا says:

    با تشکر که اسامی را در این سایت پر بازدید زدید
    ممنونم باتشکر

ارسال نظر

     


-->