25th، آوریل 2018
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th آوریل 2018 ساعت 5:17 ب.ظ | کد خبر: 55145  

 افراد مزاحم به طور روزانه ۷۰ بار به ۱۱۵ دزفول زنگ می زنند

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: افراد مزاحم در شبانه روز 70 بار با تماس با اورژانس 115 این دانشگاه ایجاد مزاحمت می کنند.

سیدمحمد محمودی نژاد با بیان اینکه روزانه با تماس های تلفنی غیر ضروری و مزاحمت برخی افراد با اورژانس ۱۱۵ مواجه هستیم افزود:هر بار تماس بی جا با اورژانس ۱۱۵ کمک رسانی به یک بیمار را مختل می کند و در روند خدمات رسانی اورژانس اختلال ایجاد می کند.
وی گفت:اورژانس ۱۱۵ شهرستان گتوند زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول اسفندماه پارسال در مدت ۱۲ ساعت ۳۰۰ بار مورد مزاحمت تلفنی برخی افراد قرار گرفت .
رئیس مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان دزفول با اشاره به اینکه پیگیری قضایی برای این مزاحمت ها نشده است گفت:در سال گذشته اورژانس ۱۱۵ شهرهای دزفول،شوش و گتوند ۴۶ هزار و ۹۳۴ مورد مزاحمت تلفنی را تجربه کرده است.
وی تعداد کل ماموریت های اورژانس شمال خوزستان در سال گذشته را ۲۸ هزار و ۲۲۴ مورد عنوان کرد و گفت:از این تعداد،۱۶ هزار و ۳۵۳ ماموریت شهری،۹ هزار و ۹۳۷ مورد ماموریت جاده ای و ۸۵ مورد ماموریت هوایی بود .
محمودی نژاد افزود:۱۷ هزار و ۴۷۰ مورد از ماموریت ها مربوط به حوادث غیرتصادفی و هشت هزار و ۸۲۰ ماموریت مربوط به حوادث تصادفات بوده است.
وی اضافه کرد:در سال گذشته پنج هزار و ۲۱ ماموریت مربوط به تصادف موتورسیکلت،چهار هزارو ۹۷ ماموریت مربوط به بیمار قلبی،یکهزار و ۹۵۰ ماموریت مربوط به بیماران تنفسی و دو هزار و ۷۴۳ ماموریت مربوط به سقوط انجام شده است .
وی ادامه داد:در سال گذشته ۱۲۸ هزار و ۱۲ مورد تماس با ۱۱۵ شهرهای دزفول،شوش و گتوند برقرار شد که از این تماس ها ۴۶ هزار و ۹۳۴ تماس مربوط به مزاحمت های تلفنی بود.
دانشگاه علوم پزشکی دزفول مراکز بهداشتی و درمانی شهرهای دزفول ، شوش و گتوند با جمعیتی بالغ بر ۸۰۰ هزار نفر را زیر پوشش دارد. ایرنا

ارسال نظر

     


-->