امام جمعه دزفول:دانش آموزان ودانشجویان دریوم الله 13آبان نشان میدهندفرزندان ظلم ستیزروح الله هستند. - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
1st، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st نوامبر 2013 ساعت 3:34 ب.ظ | کد خبر: 8882  

 حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در آیین نماز جمعه این هفته دزفول در مصلی امام علی (ع) افزود: ملت ایران ، هرکز خیانت و جنایات بی شمار آمریکا را فراموش نمی کند.

وی با بیان اینکه دیوار بلند بی اعتمادی میان آمریکا و ایران بزودی برداشته نمی شود گفت: رسانه ها حساسیت راهپیمایی ۱۳ آبان امسال را گوشزد کرده تا مردم آگاهانه و مسوولانه در این راهپیمایی شرکت کنند.

امام جمعه دزفول افزود: دانش آموزان و دانشجویان در یوم الله ۱۳ آبان نشان خواهند داد فرزندان ظلم ستیز روح الله هستند.

وی اظهار داشت: دولتمردان آمریکایی بدانند نرمش قهرمانانه مد نظر مقام معظم رهبری، چرخش از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی نیست.

حجت الاسلام قاضی دزفولی به شنود مسائل خصوصی سران کشورهای مختلف توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا با جاسوسی و شنود ، حقوق سایر ملل را پایمال کرده است.

وی روحیه استکبار ستیزی امام خمینی (ره) را یادآور شد و افزود: مقام معظم رهبری نیز دولت آمریکا را غیر قابل اعتماد و عهد شکن دانسته اما متاسفانه برخی به تردید در اندیشه ها و افکار امام راحل (ره) می پردازند.

خطیب جمعه دزفول در فرازی دیگر از خطبه های نماز جمعه با اشاره به آغاز ماه محرم و هفته احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: سربلندی تشیع به برکت خون امام حسین (ع) و یاران باوفایش است.

وی از مسوولان خواست با برنامه ریزی دقیق و آسیب شناسی، بهترین بهره را از ماه محرم ببرند و جوانان و اقشار مختلف جامعه را با معارف عاشورا و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر آگاه سازند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی با اشاره به اینکه همه واجبات الهی در سایه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یابد گفت: این دو فریضه دایره ای گسترده داشته و فقط به تذکر دادن منتهی نمی شود.

وی افزود: فرهنگ حسینی باید در جامعه نهادینه و با منکرات بزرگ چون فساد اداری، پایمال کردن حق ضعفا و پارتی بازی در ادارات برخورد شود.

امام جمعه دزفول از شورای اسلامی این شهر به خاطر انتخاب شهردار جدید تشکر کرد و اظهار داشت: اعضای این شورا، شهردار جدید را بر اساس قانون و مقررات انتخاب کرده لذا اعضای مخالف شهردار جدید باید به رای اکثریت احترام گذاشته و با شهردار منتخب همکاری کنند.

وی از خدمات و تلاش های شش ساله ˈ محمد علی دوایی فر ˈ شهردار پیشین دزفول تقدیر کرد و افزود: مدیریت شهری دزفول در این دوره ارتقا یافت.

Untitled picturesss

ایرنا

ارسال نظر

     


-->