امام جمعه دزفول:نابسامانی های خدمت رسانی به نیازمندان واقعی بابرنامه ریزی وطرحهای دقیق و کاربردی برطرف میشود - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th اکتبر 2013 ساعت 12:23 ق.ظ | کد خبر: 7578  

فرماندار ویژه ی شهرستان دزفول ،رییس کمیته ی امداد امام خمینی (ره) و مسئولان صندوق های خیریه ی شهرستان دزفول ” در راستای ساماندهی به صندوق های خیریه توزیع شده در سطح شهر با امام ghazi.majdedez1جمعه ی دزفول “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی “در دفتر ایشان دیدار کردند.

در این دیدار “احسانی نیا با اشاره به جمع آوری صندوق های موسسات خیریه توسط شهرداری و کمیته ی امداد از سطح شهر گفت : درراستای زیباسازی شهر و کمک رسانی هرچه بهتر به مددجویان و نیازمندان ، جلوگیری از سوءاستفاده ی سودجویان و با بخش نامه ی کشوری صندوق های خیریه به جز صندوق کمیته ی امداد امام خمینی (ره) از سطح شهر جمع آوری شده است .

“امام جمعه ی دزفول “با خیر مقدم به حاضرین گفت : نابسامانی هایی در امر امداد و خدمت رسانی به نیازمندان وجود دارد که با برنامه ریزی ها و طرحهای دقیق و کاربردی ، باید امکان استفاده ی سودجویان گرفته شده و ضعفا و نیازمندان از خدماتی شایسته بهرمند گردند.

“حجت السلام والمسلمین قاضی دزفولی”در خصوص در نظرگرفتن سامانه ای برای ثبت اطلاعات مددجویان تحت پوشش و کمک های صورت گرفته به آنان گفت : تمامی موسسات خیریه ی شهرستان دزفول با دسترسی به این سامانه و استفاده  از اطلاعات آن باهم مرتبط شده و تعاملی موثر در خدمت به ضعفا صورت خواهد یافت.

“قاضی دزفولی “خاطر نشان ساخت : باید مجری واحدی برای نظارت بر کار این موسسات خیریه در نظر گرفته شود و صندوق های خیریه رسمی در سطح شهر به مردم معرفی شوند.

رییس کمیته ی امداد امام خمینی (ره) شهرستان دزفول با اشاره به فعالیت کمیته ی امداد دزفول در ۳۵ سال گذشته افزود: ۱۴ هزار صندوق در این مدت در سطح شهرستان توزیع و ۸ هزار خانوار شامل ۲۱ هزار نفر تحت پوشش  این موسسه قرار گرفته است .

“مهران خوشبخت ”  از خدمات این نهاد، به کمک بلاعوض یک میلیون تومانی  برای جهیزیه ، تهیه ی لوازم التحریر و پوشاک ۲۶۰۰ دانش آموز تحت پوشش و توزیع ۴۰ هزار سبد ارزاق در مناسبت های مختلف اشاره نمود و تصریح کرد :تمامی این خدمات توسط خیرین و از صندوق های این کمیته تامین می شود .

رییس کمیته ی امداد امام خمینی شهرستان دزفول افزود: باید نیازمندان حقیقی شناسایی شوند و توزیعی مناسب برای خدمت به آنان در سطح شهر صورت پذیرد.

“دکتر مجدی نسب “از اهدای نرم افزار و رایانه ای برای ثبت اطلاعات مددجویان خبر داده و افزود:این سامانه ی اطلاعاتی با ارزش ۱۰ میلیون تومان توسط شخصی خیّر اهدا شده است .

در پایان حاضرین در جلسه نظرات خود را در خصوص این ساماندهی ارائه دادند.

مجددز

ارسال نظر

     


-->