امام جمعه دزفول در جمع بانوان سرگروه هاي صالحين - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
6th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 6 th ژانویه 2015 ساعت 5:29 ب.ظ | کد خبر: 25068  

به گزارش دزمهراب به نقل از مجددز امام جمعه دزفول در جمع بانوان سرگروههای صالحین در پادگان قدس با اشاره به ۹ ربیع سالروز آغاز امامت ولی عصر (عج) گفت : شناخت و بیعت با امام زمان (عج) توام با ایمان ،اعتقاد و باور  برای هر انسان دیندار و مسلمان لازم است . وی  افزود:باید جایگاه امام عصر خود را بشناسیم و بدانیم در قبال ایشان چه وظیفه ای داشته و حق ایشان بر ما چیست در غیر اینصورت در زمان مرگ به مرگ جاهلیت مرده ایم .

ایشان در ادامه با استناد به آیات قرآن مبین ، داشتن معرفت و بصیرت برای شناخت خدای متعال را راهی برای بندگی واقعی عنوان و اظهار کرد:علم با فهم و تعقل به دست می آید و فهم و اندیشه و شعور به سبب زیرکی و زیرکی با بصیرت از این روی عالمان دین و مراجع تقلید را نمی توان فریفت و در دروایات آمده یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت بهتر است .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در پایان نعمت هدایت از سوی خدای متعال را هدیه به اشخاصی که با اراده برای اصلاح نفس خود تلاش می کنند عنوان و افزود:چنین افرادی مقربان درگاه الهی بوده و جزء اولیای خدا و سخن آنها تاثیرگذار خواهد بود چرا که دشمن ترین دشمنان از نگاه پیامبر اکرم نفس انسانست که شیطان با آن به خواسته های خود می رسد.

salehin.padeganghods00001 salehin.padeganghods00002

ارسال نظر

     


-->