5th، جولای 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 5 th جولای 2014 ساعت 5:40 ب.ظ | کد خبر: 17327  

81225144-5802227

حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای امام علی (ع) دزفول خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان افزود:مدیران دستگاههای اجرایی در راستای تحقق شعار امسال باید با استفاده بهینه از امکانات و برنامه ریزی ، بهتر به مردم خدمات رسانی کنند.

وی ضمن تقدیر از عملکرد شهرداری دزفول در راستای تحقق مدیریت جهادی در خدمات رسانی به شهروندان گفت:شهرداری دزفول با عزم جدی در راستای تحقق مدیریت جهادی تلاش می کند.

خطیب جمعه دزفول با گرامیداشت 14 تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها افزود:شهرداری یکی از دستگاه های اجرایی است که بیشترین ارتباط را با مردم داشته و خدمات ارائه شده از سوی شهرداری رضایت مردم را به دنبال دارد.

وی گفت:دزفول با دارا بودن 10 شهرداری و دهیاری های فراوان در راستای ارتقای فرهنگی ، اجتماعی و آموزشی گام بر می دارد.

حجت الاسلام قاضی دزفولی با اشاره به وضعیت مناسب مبلمان شهری دزفول اظهار داشت:شهردار دزفول از توانمندی بالایی برخوردار بوده و افق بلندی برای دزفول در نظر گرفته که باید از تلاش مجموعه شهرداری تقدیر کرد.

وی با اشاره به جمع آوری 25 تن زباله از سطح خیابانها و معابر شهر دزفول در شب نیمه شعبان توسط کارگران شهرداری از خدمات این قشر زحمتکش در نظافت و پاکسازی فضای شهری تقدیر کرد.

خطیب جمعه دزفول خواستار توجه بیشتر به فضای سبز میادین و بلوارها و تکمیل پروژه های نیمه تمام شد و ابراز امیدواری کرد طرح نهضت آسفالت با سرعت بیشتری ادامه یابد.

وی در فراز دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول به تشریح دیدار جمعی از اساتید دانشگاه با مقام معظم رهبری پرداخت و افزود:تاکید رهبر معظم انقلاب در رابطه با شتاب بخشیدن به روند علمی کشور برای دستیابی به اهداف بلندمدت نظام باید از سوی مراکز علمی و آموزشی مورد توجه قرار گرفته و اجرایی شود.

وی در ادامه از تلاش ورزشکاران و والیبالیست های تیم ملی که در جام جهانی والیبال با قدرت ظاهر شده اند تقدیر کرد و افزود: بازی خوب فوتبالیست های تیم ملی در مقابل تیم قدرتمند آرژانتین قابل تجلیل و قدردانی است.

حجت الاسلام قاضی دزفولی با اشاره به هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق بر صرفه جویی در مصرف آب و برق به ویژه در ایام گرم و کم آبی تاکید کرد و گفت:فرهنگ مصرف صحیح آب و برق باید در جامعه نهادینه شود.

خطیب جمعه دزفول در پایان از اعزام مبلغان دینی از قم به دزفول تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد این مبلغان وظیفه الهی خود را به خوبی انجام دهند.

ایرنا

ارسال نظر

     


-->