8th، سپتامبر 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th سپتامبر 2015 ساعت 8:33 ب.ظ | کد خبر: 33927  

امام جمعه دزفول خواستار تشکیل کمیته خدماتی و فرهنگی در شهرستان‌ها و شهرهای همجوار دارای امکانات استان برای اجرای مراسم‌های اربعین حسینی شد.

به گزارش دزمهراب حجت‌الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در حاشیه بازدید از مرز چزابه به همراه مسئولان شهرستان دزفول جهت آماده‌سازی این منطقه برای زائران اربعین حسینی اظهار کرد: اربعین، کنگره و مانور بزرگ شیعه است که ابعاد جهانی دارد.

وی با تاکید بر هوشیاری و بیداری مقام معظم رهبری تصریح کرد: اگر حج، کنگره تمام مسلمانان است اربعین کنگره محبان اهل بیت(ع) است که هر ساله در حال رشد است.

امام جمعه دزفول در بیان ویژگی‌های منتظران عنوان کرد: منتظران حقیقی کسانی هستند که در هر لحظه و با تمام وجود برای ظهور امام زمان(عج) آماده باشند.

قاضی دزفولی با اشاره به برنامه‌ریزی مراسم اربعین حسینی عنوان کرد: برای این مراسم، سه محور جذب و تجمیع امکانات، برقرای نظم، داشتن برنامه و جدول زمانی مشخص شده که این امور باید با پیش‌بینی‌های لازم، تمرکز مدیریت و تقسیم کار مناسب پیگیری شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی دزفول در ادامه، پیشنهاد تشکیل کمیته خدماتی و فرهنگی در شهرستان‌ها و شهرهای همجوار دارای امکانات را ارائه داد و افزود: کمیته‌های تشکیل شده باید نهایتا تجمیع شده و مدیریت شوند.

وی با اشاره به حمایت‌های بی‌نظیر مردمی در ایام اربعین افزود: دزفول توانمندی‌های بسیار خوبی دارد و همه مدیران اعلام آمادگی کرده‌اند اما در آغاز باید بتوانیم نیازها را شناسایی و با برنامه‌ریزی آنها را به مردم اعلام کنیم.

*فارس

 

 

ارسال نظر

     


-->