امام جمعه دزفول :مردم با حماسه آفرینی در ۲۲ بهمن انقلاب را جانی دوباره خواهد بخشید. - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
9th، فوریه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th فوریه 2015 ساعت 1:27 ق.ظ | کد خبر: 26703  

به گزارش دز مهراب ،جمعی ازفرماندهان و کارکنان  پایگاه چهارم شکاری دزفول  در سالروز ،بیعت تاریخی نیروی هوایی با امام راحل و آرمانهای انقلاب در۱۹  بهمن ماه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول دیدار کردند .

000000

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی ” در این دیدار بیعت نیروی هوایی با امام راحل در ۱۹ بهمن ماه را اقدامی با بصیرت توصیف نام برد  و گفت : دیدار با رهبر انقلاب و تجدید میثاق با ایشان تداعی خاطرات سال ۵۷ و کیاست امام خمینی در همدلی و همراهی نیروهای نظامی با مردم و انقلابیون است .

امام جمعه دزفول  بیعت نیروی هوایی با امام را شکست رژیم شاهنشاهی و نظام سلطه دانست و افزود: پیوستن نیروی هوایی به کشور و همراهی با ملت برگی زرین را در تاریخ ارتش رقم زد لذا باید با بزرگداشت این روز بزرگ و تاریخی ابعاد مختلف آن را برای نسلهای جدید تشریح و تبیین کرد چرا که چنین کارهایی باعث زنده ماندن تاریخ ملت و کشور خواهد شد .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در ادامه تلاشهای دشمنان نظام برای دلسردی ملت از انقلاب را خاطرنشان و تصریح کرد: با توجه به شرایط حساس کشور در مذاکرات هسته ای و زیاده خواهی های دشمن ،مردم با حماسه آفرینی در ۲۲ بهمن ماه انقلاب را جانی دوباره خواهند بخشید .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تلاش دشمن در عوض نمودن مسیر بیداری اسلامی را  یادآور شد و افزود: ملت ایران با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به کشور ها نشان می دهد که علیرغم همه ی فشارها ،سختی و تحریم ها ایستاده ایم و با دفاع از راه امام و پیروی از مقام معظم رهبری،ملت هایی که در مسیر بیداری اسلامی قرار گرفته را امیدوار و دشمنان را مایوس خواهند کرد .

00000

ایشان با تاکید در بکارگیری تمام توانمندی ملت در برابر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران  بیان کرد: قدرت بی انتهای ایمان به ملت ما نیرویی خواهد بخشید تا با پشتبانی از ولایت فقیه و در سایه ی همدلی و همبستگی امت از آرمانها و اهداف انقلاب دفاع و ملتی شکست ناپذیر باشد .

پیش از سخنان امام جمعه دزفول “امیر آشنا ” فرمانده این پایگاه  با تبریک دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت : انقلاب ما تجلی سوره فجر است  که  به یاری خدا کشور توانست در امتحانات متعدد پس از پیروزی ،سربلند  بیرون آید

 وی  افزود :  انقلاب  کشورهای منطقه به خاطر جدایی نیروهای مسلح از مردم و انقلابیون با وجود پیروزی دوام و قوام نداشته است و پایداری انقلاب ایران از رهبری های داهیانه امام راحل ، مقام معظم رهبری و از برکت خون شهدا در عرصه ای علم و فناوری، مرزهای زمینی و هوایی است .

فرمانده پایگاه چهارم شکاری در ادامه پرچمداری نیروی هوایی را برای پیوستن دیگر نظامیان به صفوف انقلابیون از افتخارات این نیرو عنوان و افزود: هرسال در تجدید بیعت دوباره نیروهای هوایی با مقام معظم رهبری “امام خامنه ای” و آرمانهای انقلاب در ۱۹ بهمن ماه آمادگی خود را برای نگهبانی از مرزهای هوایی اعلام میداریم.

0000

مجد دز

ارسال نظر

     


-->