امام جمعه موقت دزفول:ایران اسلامی با اقتدار در برابر زیاده خواهی غرب ایستاده است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
17th، جولای 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 17 th جولای 2013 ساعت 10:00 ق.ظ | کد خبر: 4681  

امام جمعه موقت دزفول با اشاره به مذاکرات پنج بعلاوه یک در بروکسل گفت: جمهوری اسلامی ایران در برابر زیاده خواهی غرب و تحریم با اقتدار ایستاده و مقاومت00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 می کند.

 حجت الاسلام ‘ مرتضی بیگدلی ’ در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته دزفول در مصلای امام علی (ع) افزود: گروه پنج بعلاوه یک در نشست بروکسل به مسائل هسته ای ایران پرداخته و تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کرد.

وی گفت: گروه پنج بعلاوه یک به رژیم غاصب اسراییل قول داده است که تحریم های شدیدتری علیه ایران وضع می کند تا ایران را با اهداف خود همراه سازد.

امام جمعه موقت دزفول افزود: ملت ایران تا زمانی که عشق به استقلال و آزادی دارد زیر بار غرب و استکبار جهانی نخواهد رفت.

وی گفت: مردم ایران با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی همچنان مقاومت می کنند تا حق خود را از آمریکا بگیرد.

حجت الاسلام بیگدلی درخصوص تحولات مصر گفت: محمد مرسی همسو با آمریکا گام بر داشته و معاهده کمپ دیوید را پذیرفته بود اما آمریکا به این دلیل که مرسی با رای مردم بویژه اخوان المسلمین روی کار آمد نتوانست آنرا تحمل کند.

وی جنجال آمریکا در حمایت از حقوق بشر را عوام فریبی خواند و افزود: آمریکا هیچ توجهی به حقوق بشر نداشته و فقط منافع خود را دنبال می کند.

خطیب جمعه دزفول در فرازی دیگر از خطبه های نماز جمعه دزفول به ۲۸ تیرماه وفات حضرت خدیجه کبری (س) اشاره کرد و افزود: این بانوی فرزانه از جان و مال خود در راه نشر اسلام گذشت.

وی ولادت امام حسن مجتبی (ع) را یادآور شد و گفت: کریم اهل بیت (ع) توجه زیادی به فقرا و صدقه داشت لذا مسلمانان باید از ماه مبارک رمضان بیشترین بهره را برده و فقرا را بر سر سفره های افطار خود بنشانند.

حجت الاسلام بیگدلی در ادامه بر صرفه جویی در مصرف آب و برق با توجه به موج گرما تاکید کرد و از شهروندان خواست نسبت به استفاده از آب و برق با توجه به شدت گرما صرفه جویی کنند.

وی با اشاره به بازسازی حرم مطهر امیر المومنین علی (ع) افزود: هر شهروند دزفولی با پرداخت ۳۰ هزار ریال سهمی در این کار خیر داشته باشد تا تعهد شهرستان دزفول در خصوص بازسازی این حرم مطهر محقق شود

ایرنا

ارسال نظر

     


-->