28th، فوریه 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 28 th فوریه 2016 ساعت 2:56 ب.ظ | کد خبر: 40650  

به گزارش دزمهراب  ﺣﺒﯿﺐ ﺍﻟﻠﻪ ﺁﺻﻔﯽ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺍﺳﺘﺎﺩﺍﺭ ﻭ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﺍﺭ ﻭﯾﮋﻩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺩﺯﻓﻮﻝ  ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺩﺯﻓﻮﻝ ﺭﺍ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺳﺎﻟﻤﺘﺮﯾﻦ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺩﺍﻧﺴﺖ ﻭ ﺑﯿﺎﻥ ﺩﺍﺷﺖ : ﺑﻪ ﻟﻄﻒ ﺧﺪﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺩﺭ ﺳﻼ‌ﻣﺖ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﮔﺮﺩﯾﺪ ﻭ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﮐﺮﺩ.
ﻭﯼ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﻋﻠﺖ ﺍﻋﻼ‌ﻡ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﻭ ﺗﺎﯾﯿﺪﯾﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺍﺯ ﺳﻮﯼ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﮐﺸﻮﺭ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ : ﯾﮏ ﺳﺮﯼ ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ ﻭ ﻣﻘﺮﺭﺍﺕ ﺍﺩﺍﺭﯼ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﺮﻭﺳﻪ ﻃﯽ ﺷﻮﺩﻭ ﻃﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﺳﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﯿﺒﺮﺩ.
ﻭﯼ ﺍﻓﺰﻭﺩ : ﭘﺮﻭﺳﻪ ﺛﺒﺖ ﺁﺭﺍ ﺻﻨﺪﻭﻗﻬﺎ ﺻﻮﺭﺕ ﮔﺮﻓﺖ ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﻗﻄﻊ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﻣﻮﺍﺟﻬﻪ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺑﺎ ﻭﺻﻞ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺁﺭﺍ ﻭ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﮐﺸﻮﺭ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻣﯿﺸﻮﺩ.

آصفی فرماندار دزفول

دزآوان

نظر بینندگان
 1. vahid says:

  گفتی و ما هم باورمان شد.

 2. علی از عسلویه says:

  آیا تعداد تعرفه های آراء داده شده با تعداد کدهای ملی ثبت شده یکی است؟

  آیا تعداد رای هایی که خود مردم دزفولی به آقای پاپی داده اند و از صندوق های مرکز شهر جمع شده است را آقای پاپی حواسش هست؟
  آیا مردم شهر دست از این تنبل بازی که بیش از ۱۰۰ هزار نفر رای نداده اند و نیز از تفرقه و تعدد کاندیداها دست بر میدارند؟
  و در آخر اینکه آیا جناب پاپی میداند نماینده کل شهر است نه فقط عشایر و نیز تلاشی برای بهبود وضع امنیت خواهد داشت؟

 3. علی از عسلویه says:

  تا حقیقت رو پنهون میکنی
  لیاقتت همینه که هستی
  چرا پیاممو هرجاشو دلت خواسته پاک کردی؟
  گرد و خاک و شرجی و گرما برای ما، نماینده برای قشلاقی ها و رای فروش ها!!!
  آیا تعداد تعرفه های آراء داده شده با تعداد کدهای ملی ثبت شده یکی است؟
  بجز در نظر گرفتن قشلاق فصلی و موقت عشایر، آیا آمار نفراتی که از سایر شهرستانها بصورت غیر قانونی برای رای به دزفول آورده شده اند مشخص است؟
  آیا تعداد رای هایی که خود مردم دزفولی به آقای پاپی داده اند و از صندوق های مرکز شهر جمع شده است را آقای پاپی حواسش هست؟
  آیا مردم شهر دست از این تنبل بازی که بیش از ۱۰۰ هزار نفر رای نداده اند و نیز از تفرقه و تعدد کاندیداها دست بر میدارند؟
  و در آخر اینکه آیا جناب پاپی میداند نماینده کل شهر است نه فقط عشایر و نیز تلاشی برای بهبود وضع امنیت خواهد داشت؟ امنیتی که تمام یا عمده آنرا همه میدانیم که چه قومی برهم زده اند!

 4. دز مهراب مرد باش! says:

  دز مهراب بدرد نمیخوری
  محافظه کاری و ترسو
  فراموش نکن که حق گرفتنیه
  هیچ جای دنیا به افتضاح این انتخابات دزفول نبوده که کسی ۵ بار رای بده!
  برات تو تلگرام عکسشو خواهم فرستاد.

  • مصطفی says:

   سلام برادر اگر اعتراضی دارید یا مستنداتی دارید باید به فرمانداری مراجعه کرده و گزارش کنید نه اینکه در فضای مجازی پخش کنید چرا که مصداق تشویش اذهان عمومی است

 5. حرف حق گاهی تلخ است! says:

  لطفا با تامل بخوانید! دلنوشته ایست که راستش را بخواهید نمیدانم چه کسی آنرا نوشته. گفتم شما هم بخوانید حتما!
  خطاب به دکتر خاکسار در جواب پیامی که (از تهران) داده بودند …

  درد دلی که سر دل ما را وا کرد! برای این روزهای دزفول …
  شهری که نمیدانم چند سال بعد چگونه خواهد شد؟

  نتایج عجیب انتخابات مجلس دهم دزفول بطوری است که تحلیلهای متفاوتی از آن شده است و در این وسط هر گونه موضع گیری واقعی از طرف دزفولیها منجر به این میشود که دزفولیها نژاد پرستن و کلید واژه ای که این روزها بیشترین استفاده را می شود همین است..
  از واقعی یا غیر واقعی بودن آمار با اینکه تمامی ادوار گذشته پیش رویمان هست و میشود تحلیل کرد چ اتفاقی افتاده گذر میکنم هر چند جای بحث اصلی همین جاست
  اما
  در متن انچنان صحبت کردید که ک انگار دزفولیها واقعا در مقابل بختیاریها و… می ایستاده و به آنان بها نمی دانند در حالی ک تاریخ چنین نمیگوید و در این شهر مراوده با بختیاریها و.. همیشه بوده و این جریان نفاق و درویی از چند وقتی است آغاز شده است..
  هیچ دزفولی نیست ک جناب اقای پورهنگ یا اقای زلقی یا.. رو همگی از بزرگان بختیاری دزفول هستند نشناسند و به آنان بی احترامی کند و یا انان را پایین تر از خود بدانند.. تشیع جنازه اقای اسنفدیار پورهنگ خود گواه این است ک دزفولیهای زیادی در آن شرکت داشتند و یا آن بزرگ مرد را تصدیق میکردند..
  پس لطف کنید شما هم تحت تاثیر این جریان قرار نگیرید و در راستای اینکه دزفولیها نژاد پرستند و.. این چنین تحلیل کنید ک برخورد را عوض کنیم!
  اما در راستای مطلبتان باید ذکر کرد ک وقتی از لفظ مهاجرین استفاده میکنید حتما قید کنید که منظور با شهیون و سردشت و .. و روستاهای اطراف نیست ک تاریخشان با تاریخ دزفول گره خورده است و منظور مهاجرینی است ک در دهه های اخیر به دلیل بی کفایتی مسولان آن زمان دزفول به دزفول مهاجرت کرده اند و به دلیل اختلاف فرهنگی زیاد همیشه محل جدال زیادی با دزفولیها شده اند که نقطه پیک آن آشوبها و خرابکاریهای مربوط به سریال سرزمین کهن بود ک از طرف برخی ک خود میدانیم چ کسانی بودند تحریک میشدند..

  اقای دکتر و دیگر بزرگانی ک میخواهید تحلیل کنید؛
  پدیده مهاجرت و بحث میزبان و میهمان و جدالهای فرهنگی چیزی بدیهی در هر منطقه ای است ولی این نباید به این نقطه برسد ک جای میزبان و مهمان عوض شد و اگر کسی اعتراض کرد متهم به نژاد پرستی شود..
  فرهنگ دزفولی فرهنگی غنی میباشد که بر پایه مسولیت پذیری؛تلاش؛نظم و شهر دوستی بنا شده و این را در خون هر کسی ک در طی این قرون به این دیار وارد شده تزریق کرده است که یک شهر نمونه در استان خوزستان و استانهای اطراف شود(بدون کمک ارگانهای دولتی و صرفا نهادهای مردمی)… پس طبیعی است دزفولیها نسبت به هر گونه بی نظمی،نا امنی و اشوب، و در نهایت دروغ و خدعه موضع بگیرند..(چیزی ک در این انتخابات از طرف مقابل با این روبرو شده ایم ک “ما زرنگ هستیم!!”)

  اقای دکتر حرف بسیار است ولی
  دزفول را دزفولیها دزفول کردند چون توانایی آن را داشتند و دارند؛ بدیهی است مهاجرین اگر توانایی اباد کردن داشتند، سرزمین اولیه خود را آباد میکردند!

  امید است که چاره ای درست اندیشه شود و با حفظ نام و جایگاه دزفول؛و با آگاهی دوستان بختیاری که با حس قومیت گرایی این مهاجرین روز به روز تحریک کاذب بر علیه دزفولیها می شوند و خنثی کردن توطئه سازمان یافته ؛
  از این گذر تاریخ را عبور کنیم بطوری ک فردا ما جزو مهاجران به دیگر مناطق نباشیم و از دزفول جز نامی در تاریخ باقی نماند…

ارسال نظر

     


-->