اولین متخصص جراحی و درمان ریشه دندان در دانشگاه علوم پزشکی دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
9th، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th دسامبر 2013 ساعت 4:15 ب.ظ | کد خبر: 10387  

به گزارش دز مهراب به نقل از دانشکده علوم پزشکی دزفول:دکتر گلریز رستمی اولین متخصص جراحی و درمان ریشه دندان جذب دانشگاه علوم پزشکی دزفول شد وی اظهار داشت:برای محافظت از دندانها ضمن رعایت بهداشت دهان و دندان بایستی هر گونه پوسیدگی دندان را در اسرع وقت درمان نمود دکتر رستمی گفت:حفظ دندانها از قاعده کلی پیشگیری بهتر از درمان است تبعیت میکند و هر شش ماه یکبار بایستی به دندانپزشک مراجعه کرد. قابل ذکر است اولین بار در نوع خود است که یک دندانپزشک با تخصص فوق در شهرستان دزفول فعالیت می کند.دکتر رستمی روزهای دوشنبه در مرکز بهداشتی درمانی شماره یک مشاوره دندانپزشکی ارایه میدهد .

p

کد خبر:۵۴

نظر بینندگان
 1. behzad says:

  ایشون جدأ پزشک با تجربه و دارای وجدان کاری بالایی هستند من بیمار ایشان بودم و جدأ رضایت کامل دارم و برای ایشون صمیمانه آرزوى موفقیت دارم البته با این آرزو که هیچکس سروکارش به هیچ پزشکی نیوفته

 2. ساقی says:

  از صمیم قلب برای ایشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم من بیمار ایشون بودم و الانم هستم مطمعنم لیاقتشون بیشتر از این هم هست چون علاوه بر تخصص وجدان کاری بالایی هم دارند.

 3. محمد says:

  گفته های دوستان را تایید میکنم چون منم بیمار ایشون بودم و از کارشون رضایت کامل دارم دقیقا همون وجدان کاری که گفتن خیلی درست بود.با آرزوی موفقیت برای ایشون.

 4. پانیذ says:

  سلام.من از بیماران ایشون بودم.چند تا دندونم رو پیش ایشون درست کردم.بسیار بسیار پزشک با شخصیت، محترم و با وجدانی هستند.افتخاریه واسه مردم دزفول.کارشون حرف نداره.امیدوارم همیشه سلامت باشن و از دزفول نرن

 5. نازی says:

  باسلام خواهشا بمنم بگیدمطبشون کجاس.دندوناشو عقلم باعث دردسر شدن به یه همچین دکتری نیاردارم

ارسال نظر

     


-->