ایران در مذاکرات هسته ای اهل گفت و گوست اما توافق باید همراه با حق استقلال ایران باشد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
7th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 7 th نوامبر 2014 ساعت 4:02 ب.ظ | کد خبر: 22527  

81377050-60860

حجت الاسلام ‘ عبدالحسین خسروپناه ‘ در آیین نماز جمعه این هفته دزفول در مصلای امام علی (ع) به تیم مذاکره کننده هسته ای توصیه کرد در مذاکرات دقت کند تا توافق هسته ای با گروه ۱+۵ عزت مندانه باشد.

وی همچنین با اشاره به نفوذ لابی صهیونیستی در دولت آمریکا اظهار داشت:به رغم اینکه طرف آمریکایی در مذاکرات نیز خواستار توافق هسته ای است اما نفوذ لابی صهیونیستی تاکنون مانع توافق نهایی شده است.

رییس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران افزود:جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای اهل گفت و گوست اما مذاکره و توافق باید همراه با حق استقلال ایران باشد.

وی همچنین گفت:طرح مسئله بمب هسته ای ، ترفندی صهیونیستی علیه ایران برای فریب افکار عمومی جهان می باشد.

وی خاطر نشان کرد:صهیونیست ها نمی خواهند ایران به آرامش برسد چرا که از قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران در جهان ترس دارند.

حجت الاسلام خسروپناه توجه به این نکته مهم را نیز ضروری دانست که مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه تنها با لغو تحریم بر طرف نمی شود چرا که بسیاری از این مشکلات ناشی از مدیریت غلط بوجود آمده است.

وی گفت:کشاورزی ، تولید و سایر بخش های اقتصادی در کشور نیازمند مدیریت صحیح همراه با نظارت می باشد و در این راستا قوه قضاییه ، وزارت اطلاعات ، دیوان محاسبات ، سازمان بازرسی و از همه مهمتر مجلس شورای اسلامی باید بر تمام بخش های اقتصادی نظارت دقیق و مستمر داشته باشند.

خطیب جمعه دزفول با بیان اینکه باید درس مدیریت را از امام حسین (ع) آموخت افزود:امام حسین (ع) با قیام خود به شیعیان هویت بخشید و حکومت های شیعی به دنبال واقعه عاشورا شکل گرفت.

وی در ادامه بر گسترش فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد و گفت:

بدترین منکر ، منکر دولتی است که به معنای لایه های نظام است و آن منکری است که برخی مسئولان گرفتار آن می شوند.

حجت الاسلام خسروپناه همچنین به گسترش اسلام در اروپا اشاره کرد و گفت:تشکیل داعش اقدامی در راستای جلوگیری از گسترش و نفوذ اسلام در جهان می باشد.

وی افزود:ایمان الهی و عشق به حسین(ع) ، داعش را شکست داده و نابود می کند.

ایرنا

ارسال نظر

     


-->