“بادیگارد” به سینمای دزفول آمد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
25th، آوریل 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th آوریل 2016 ساعت 3:40 ب.ظ | کد خبر: 42449  

نادر سعادتی فرد در گفتگو با خبرنگار دزمهراب از آغاز اکران فیلم سینمایی “بادیگارد” در سینمای دزفول خبر داد. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول اظهار کرد: این فیلم هر شب در دو سانس ۲۰ تا ۲۲ و ۲۲ تا ۲۴ به نمایش در می آید.

وی افزود: علاقه مندان می توانند از طریق سایت www.30tc.ir اقدام به تهیه بلیط به صورت اینترنتی نمایند و یا قبل از شروع هر سانس به مجتمع فرهنگی سینمایی مراجعه کنند.

 

داستان فیلم “بادیگارد” چیست؟

 سوژه تازه ترین اثر “حاتمی کیا” مضمونی اجتماعی دارد، این فیلم درباره یک محافظ شخصی است این محافظ شخصی در بخشی از داستان از جان یکی از شخصیتهای مهم نظام محافظت می کند اما در جایی دیگر و بر اساس حوادث متوجه می شود که او بیش از آنکه به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است. محافظ شخصی دچار تشکیک می شود و این موضوع باعث می شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد و به سراغ محافظت از شخص دیگری برود که یکی  از فعالان هسته ای کشور است.

115536642

پرویز پرستویی که در نقش بادیگارد در این فیلم حضور دارد در تازه ترین اظهاراتش گفته است: «بادیگارد» تجربه بسیار شیرینی برای من بود. حیدر که در «بادیگارد» حضور دارد خود را بادیگارد نمی داند بلکه ایثارهایی که می‌کند و از همه چیز خود مثل همسر و فرزند خود می‌گذرد برای این است که وظیفه حفاظت را حراست از اعتقاد و ایمان خودش می داند. در یک جمله درباره نقش «حیدر» در این فیلم باید بگویم که او در نهایت دچار شک می شود و  این شک گره داستان «بادیگارد» است.

wz1oqvhz

در این فیلم پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، فرهاد قائمیان، دکتر محمود عزیزی، محمد حاتمی، علی یعقوبی، پدرام شریفی، دیبا زاهدی، شیلا خداداد و پریوش نظریه بازی می کنند.

tn_The-Bodyguard_Sahneh_Photo-By-Esmail-Hatamikia-251-500x333* المیزان

ارسال نظر

     


-->