بارها به مسئولان،عمومی و خصوصی تذکر داده‌ام اما الگوی مصرف اصلاح نشده است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
2nd، می 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 2 nd می 2016 ساعت 2:38 ب.ظ | کد خبر: 42687  

به مناسبت هفته‌ی معلم، هزاران نفر از معلمان، فرهنگیان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور، صبح امروز (دوشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند

مسئولان از مسائل مادی معلمان غافل نشوند

در ابتدای این دیدار، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان سوگندنامه‌ی معلمی را در محضر رهبر انقلاب قرائت کردند و پس از آن آقای فانی، وزیر آموزش و پرورش به ارائه‌ی گزارشی از فعالیت‌های صورت‌گرفته و برنامه‌های آتی وزارت آموزش و پرورش پرداخت.

این دیدار هم‌اکنون با بیانات رهبر انقلاب در حال برگزاری است.

خلاصه ای از بیانات:

*رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار معلمان و فرهنگیان: جامعه‌ی معلمی کشور یک کار دشوار را با بازده مادی اندک برعهده گرفته/ مواجهه‌ی تربیتی با نوجوان کار کوچکی نیست/ بخشی از انگیزه‌ی معلمی، عشق و محبت و احساس مسئولیت است/ از جامعه‌ی معلمی کشور سپاسگزاری می‌کنم/ مسئولان از مسائل مادی معلمان غافل نشوند.

*رهبر انقلاب: «هویت مستقل» اولین چیزی است که باید در جوان پرورش دهیم؛ بعد از آن نوبت اقتصاد مقاومتی است/ بارها به مسئولان، عمومی و خصوصی تذکر داده‌ام اما الگوی مصرف اصلاح نشده است؛ این بچه پولدارهای نوکیسه که با آن خودروهای کذایی در خیابان‌ها هستند به همین خاطر است. این را باید از کودکی یاد داد.

*رهبر انقلاب در دیدار معلمان و فرهنگیان: زبان علم فقط انگلیسی نیست/ اصرار بر ترویج انحصاری انگلیسی ناسالم است/ زبان‌های دیگر مثل اسپانیولی، فرانسه، آلمانی و کشورهای شرقی هم زبان علمند/ کشورهای دیگر جلوی نفوذ زبان بیگانه را می‌گیرند/ نمی‌گویم از فردا آموزش انگلیسی را تعطیل کنیم، اما بدانیم چه می‌کنیم.

*رهبر انقلاب: وقتی مقابل دشمن از نشان دادن قدرت بترسیم، دشمن پررو می‌شود/ می‌گویند ایران در خلیج فارس رزمایش نداشته باشد؛ چه غلط ها!/ از آن طرف دنیا می‌آید رزمایش برگزار می‌کند؛ خب بروید همان خلیج خوک‌ها، اینجا چه می‌کنید!؟ خلیج فارس خانه‌ی ما است. جای حضور ملت ایران است/ این‌طور باید باقدرت‌های زیاده‌خواه مواجه شد.

 

ارسال نظر

     


-->