10th، آگوست 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th آگوست 2015 ساعت 6:01 ب.ظ | کد خبر: 33188  
به گزارش دزمهراب از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول ظهر امروز دکتر قاضی زاده هاشمی هاشمی وزیر بهداشت از مرکز بهداشتی درمانی شریعتی واقع در شهر صفی آباد بازدید به عمل آورد. در این بازدید دکتر توکلی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول توضیحاتی در مورد مرکز بهداشتی و درمانی شریعتی بیان نمود.

با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی بزرگترین مرکز پرتو درمانی و شیمی درمانی خیریه کشور عصر دوشنبه در دزفول افتتاح شد.

مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی دزفول در آیین افتتاح مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی امام حسن مجتبی(ع) دزفول گفت:مرکز پرتو درمانی دزفول قادر است علاوه بر ارایه خدمات شیمی درمانی به بیماران سرطانی استان های لرستان ، ایلام و شمال خوزستان به بیماران کشور عراق نیز خدمات درمانی ارایه کند.
محمدرضا چگنی افزود: این مرکز که یکی از مجهزترین مراکز رادیوتراپی در جنوب غرب کشور می باشد در زمینی به مساحت سه هزار و ۶۰۰ متر مربع و زیربنای سه هزار متر مربع با ۱۶۰ میلیارد ریال کمک افراد خیر و نوع دوست ساخته شده است. چگنی ، ظرفیت تخت های شیمی درمانی این مرکز را ۳۵ تخت عنوان کرد و گفت:این مرکز ، نوزدهمین مرکز انکولوژی کشور است.
بیش از یک هزار بیمار سرطانی زیر پوشش انجمن حمایت از بیماران سرطانی دزفول قرار دارند.

با حضور دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی باند پرواز و اورژانس هوایی ۱۱۵ شمال استان خوزستان در مجاورت بیمارستان بزرگ دزفول افتتاح شد.
هزینه نگهداری سالانه این اورژانس هوایی افزون بر چهار میلیارد ریال می باشد.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به منظور بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی شهرهای دزفول و شوش روز دوشنبه به شمال خوزستان سفر کرد.
وی در بازدید از بیمارستان و مراکز درمانی شوش و دزفول از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات درمانی این شهرها قرار گرفت.

 

 

 

نظر بینندگان
  1. حمید says:

    به نظرم حضور وزیر در دزفو اینقدر مهم است که در لیست اخبار قرار گیرد.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار