پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

بازگشت نمایندگان مستعفی خوزستان باوساطت لاریجانی به مجلس

مجمع نمایندگان استان خوزستان به دلیل آنکه در بودجه 93 منابع مناسبی برای استان لحاظ نشده است به صوت جمعی استعفا داده بودند.

دز مهراب: نماینده مردم دزفول،مهندس”عباس پاپی زاده” در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس در گفت و گو یی،گفت: نمایندگان مستعفی استان خوزستان به وساطت علی لاریجانی رییس مجلس به خانه ملت بازگشتند.

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان استان خوزستان که تا ساعت 9 صبح وارد صحن علنی مجلس نشدند.

وی یادآور شد: رییس مجلس، محمد دهقا ن عضو هیات رییسه را امروز نزد ما فرستاد تا در صحن مجلس حضور یابیم و با وی در این زمینه گفت و گو کنیم.

پاپی زاده خاطرنشان کرد: پس از رایزنی های انجام شده مقرر شد نمایندگان استان خوزستان جلسه ای با رییس مجلس شورای اسلامی و غلامرضا مصباحی مقدم رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره مصارف و منابع استان خوزستان در لایحه بودجه سال 93 کل کشور داشته باشند.

وی افزود: مجمع نمایندگان استان خوزستان به دلیل آنکه در بودجه 93 منابع مناسبی برای استان لحاظ نشده است به صوت جمعی استعفا داده بودند و از حضور در جلسه علنی صبح امروز خودداری کردند.

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی همچنین اعلام کرد نمایندگان تصمیم گرفتند به صورت موقت به صحن علنی مجلس بروند

کد خبر:80

0243567

اخبار مرتبط