۲ام، شهریور ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۲ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۸ ب.ظ | کد خبر: 56040  

امام جمعه دزفول با بیان اینکه باغ‌های گردشگری این شهرستان نباید محل امنی برای افراد خلافکار باشند گفت: تعدادی از باغ‎های این شهرستان که در آنها تخلف صورت گرفته باید پلمب شوند.
🔹حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نمازجمعه دزفول در مصلای امام علی .ع. افزود: از دستگاه قضا تقاضا می شود با مالکان باغ‌هایی که از این مکان ها برای اشاعه منکرات و مواد مخدر استفاده می کنند برخورد شدید قانونی داشته باشد.
🔹وی همچنین در خصوص برخورد با عوامل بدحجابی و بی حجابی گفت: در نشستی که با حضور مسوولان امنیتی دزفول برگزار شده موضوع بدحجابی و بی حجابی در فروشگاه های بزرگ مطرح شده و راهکار برخورد با این معضل بررسی شده است.
🔹امام جمعه دزفول در بخش دیگری از خطبه های امروز ضمن تقدیر از اقدامات اخیر قوه قضائیه گفت: تحقق عدالت جز با مبارزه گسترده با فساد ‌و رانت خواری حاصل نمی‌شود. عملکرد قاطع قوه قضائیه با جرائم و فساد بارقه امیدی در دل مردم روشن کرد. اختلاس‌های میلیاردی نشان داد حرام خوری و دست درازی به بیت المال نتیجه دوری از تقوا و به حق خود قانع نبودن است.
🔹حجت الاسلام قاضی دزفولی مسوولان را به گرفتار نشدن به حواشی ، توجه به مسائل اصلی کشور، جلوگیری از ولنگاری فرهنگی و نهادینه کردن فرضیه امر به معروف و نهی از منکر توصیه کرد.|ایرنا

ارسال نظر

     


-->