پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

برای نخستین باردردزفول اردوی مطالعاتی نوروزاجرا گردید+ معرفی گروه جهادعلمی دزفول

برای نخستین بار در دزفول اردوی مطالعاتی نوروز به همت تعدادی از دانشجویان دزفولی برتر دانشگاههای کشور در تعطیلات نوروز 1393 در این شهر اجرا شد.12121222222222222223

مدیر اردوی مطالعاتی نوروز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این اردو با همکاری 20 نفر مشاور و نیروی اجرایی که از دانشجویان برتر دانشگاههای کشور می باشند اجرا گردید.

ˈمسعود پورجولا ˈ گفت: در این اردو که از دوم فروردین ماه در دبیرستان شهید مطهری دزفول آغاز شده دانش آموزان شرکت کننده که از نخبگان مدارس مقطع متوسطه این شهرستان انتخاب شده اند در محیطی شاداب با مطالعه فشرده در راستای ارتقای سطح علمی خود تلاش می کنند.

وی همچنین افزود:50 دانش آموز نخبه مقطع چهارم متوسطه از پنج واحد آموزشی در دوره فشرده مشاوره و رفع اشکال تحصیلی شرکت دارند که راهنمایی لازم را در رشته های مختلف علمی فرا می گیرند.

مسوول گروه جهاد علمی دزفول نیز گفت: این گروه با مشارکت 30 نفر از دانشجویان دزفولی برتر دانشگاههای کشور از سال 1390 شکل گرفت و فعالیت علمی خود را آغاز کرد.

ˈاحمد رضایی پناه ˈ هدف از شکل گیری گروه جهاد علمی دزفول را ارتقای علمی با رویکرد فرهنگ جهادی عنوان کرد و افزود: تلاش این گروه گسترش برنامه های جهاد علمی برای تقویت بنیه علمی دانش آموزان مقطع اول ، دوم و سوم متوسطه و نیز دانشجویان می باشد.

وی خواستار حمایت و پشتیبانی مسوولان شهرستان دزفول برای برگزاری هر چه بهتر اردوی مطالعاتی نوروز شد.

ایرنا

اخبار مرتبط