2nd، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 2 nd اکتبر 2013 ساعت 4:39 ب.ظ | کد خبر: 7374  
به گزارش موسسه مهراب مراسم شبی با شهدا در هفته دفاع مقدس با شور و حال خاصی در کنار مزار مطهر شهیدان در شهید آباد دزفول برگزار شد.
این مراسم که با حضور خانواده های معظم و معزز شهدای مسجد سلمان فارسی و اعضای جلسات قرآن این مسجد و مساجد اطراف برگزار گردید ابتدا با روایت گری جناب اقای حاج بهزاد جولایی آغاز و سپس با مداحی و سینه زنی مداحان اهل بیت برادر کربلایی مهدی باصداقت و سعید عبداللهی عطر شهیدان را با نوای گرمشان در فضا پراکنده نمودند و دلهای جوانان عاشق ولایت و شهدا را روانه جبهه های دیروز و یاد شهدا نمودند.
در ادامه برنامه های هفته دفاع مقدس ، مرکز فرهنگی حضرت زهرا(س) مسجد سلمان  فارسی دیداری با خانواده شهید والامقام شهید بهمن (محمد جواد درولی ) برگزار نمود.
این دیدار که روز جمعه مورخ 92/7/5 در بیت شریف شهید درولی انجام گرفت پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم نوجوانان و جوانان قرآنی جلسات به صحبت های وخاطرات پدر شهید گوش دادند سپس در ادامه برنامه با نوای مداح اهل بیت کربلایی امیر صفار فر زیارت عاشورا قرائت گردید.
در خاتمه لوح یادبودی از طرف مرکز فرهنگی حضرت زهرا (س) به ایثارگری و صبر خانواده شهید به پدر این شهید والامقام اعطا گردید.
امید که خداوند مارا توفیق دهد تا همچون شهدا علی وار زندگی نماییم و حسین وار در راه اسلام دفاع کنیم و همچون فاطمه(س) در راه ولایت به شهادت رسیم.
01 02 03
ارسال نظر

     


-->