برنامه ی انتخاباتی سیمای جمهوری اسلامی ایران - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
24th، می 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th می 2013 ساعت 8:00 ب.ظ | کد خبر: 3238  

طبق قرعه کشی انجام شده در سازمان صدا و سیما که در حضور نمایندگان ۸ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری و خبرنگاران رسانه های کشور برگزار شد برنامه های انتخاباتی کاندیداها که از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد به این شرح است:

سعید جلیلی

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۵ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

سه شنبه ۷ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش می شود.

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸.۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰.۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه از جام جم نیز پخش می شود.

و سه شنبه۲۱ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹.۱۰ دقیقه

محمد باقر قالیباف

سه شنبه: هفتم خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه- ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

شنبه: یازدهم خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹.۱۰ دقیقه

پنجشنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰.۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳.۳۰ از شبکه جام جم تکرار خواهد شد.

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸.۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

این مستند نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش می شود.

چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه

محسن رضایی

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه اول سیما – برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰.۱۰ دقیقه

این مستند ساعت ۲۳.۳۰ همان شب از شبکه جام جم تکرار خواهد شد

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹.۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

مستند دوم این نامزد نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم تکرار خواهد شد.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه

و سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸/۱۰ دقیقه
محمد رضا عارف

یکشنبه: ۵ خرداد؛‌ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه

شنبه: ۱۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹.۱۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰.۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه از جام جم پخش می شود.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸.۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه

چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

این مستند نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامدد از جام جم پخش مجدد می شود

غلامعلی حداد عادل

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سوالات کارشناسان- ساعت ۱۸.۱۰ دقیقه

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

این مستند همان شب در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش خواهد شد.

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه سه سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹.۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰.۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه از شبکه جام جم تکرار می شود.

علی اکبر ولایتی

یکشنبه: ۵ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

شبنه ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰.۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹.۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش خواهد شد

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه ۴ سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸.۱۰ دقیقه

حسن روحانی

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه

سه شنبه: ۷ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

شبکه جام جم ساعت ۳۰ دقیقه بامداد، همان روز این مستند را پخش خواهد کرد.

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸.۱۰ دقیقه

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰.۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه از جام جم نیز پخش می شود.

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹.۱۰ دقیقه

محمد غرضی

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه جام جم – پاسخ به سؤالات ایرانیان-، ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۱ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸/۱۰دقیقه

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲.۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ۱۹.۱۰ دقیقه

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰.۱۰ دقیقه

و مستند دوم این نامزد همان شب ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه از شبکه جام جم پخش مجدد خواهد شد.

ارسال نظر

     


-->