پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

تریبون آزاد در دزفول برگزار شد+تصاویر

به گزارش دزمهراب پیش از ظهر امروز دوشنبه تربیون آزاد با موضوع اگر من نماینده بودم به همت پایگاه بسیج دانشجویی شهید رادمنش حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با حضور دانشجویان در این دانشگاه برگزار شد.

در این برنامه دانشجویان با حضور در پشت تریبون به صورت آزادانه در حدود چند دقیقه برنامه ها و راه های پیشنهادی برای حل مشکلات موجود را ارائه دادند.

اهم مباحث مطرح شده از جانب دانشجویان مربوط به اشتغال، امنیت و فرهنگ بوده است.

دانشجویی گفت: ما علاوه بر امنیت اجتماعی نیاز به امنیت شغلی نیز داریم، به این معنا که در مکانی که مشغول به کار شده ایم هراس از اخراج از کار را نداشته و بدانیم در این شغل بازنشسته خواهیم شد.

همچنین دانشجویان دیگری نیز گفتند که اگر ما نماینده بودیم دغدغه ایجاد رفاه و امنیت، عمل کردن به شعارها، توجه به جامعه دانشجو، عدم تفاوت بین شهر و روستا، حمایت از شرکت های دانش بنیان را برای شهرم در الویت قرار میدادیم.

یکی دیگر از دانشجویان گفت: کار اصلی نماینده قانون گذاری است و اگر من نماینده بودم شعارهایی که در دوران کاندیداتوری خود میگفتم خارج از وظایف نماینده نبود.

همچنین توجه به 30 هزار فارغ التحصیل بیکار شهرستان، نظارت بر استخدام های فامیلی در ادارات، ایجاد راه حل برای حل مشکل ریزگردها، پیشرفت در امورات کشاورزی، حقوق بانوان، ایجاد اتحاد، ازدواج، توجه به جانبازان، اقتصاد، جلوگیری از اختلاس نیز از دیگر صحبت های دانشجویان بود.

IMG_5281 IMG_5287 IMG_5297 IMG_5327IMG_5299IMG_5336IMG_5311IMG_5324IMG_5366IMG_5378

اخبار مرتبط