9th، ژوئن 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th ژوئن 2013 ساعت 3:13 ب.ظ | کد خبر: 3597  

                                                                                                                                                                                                                            140157

دبیر ستاد انتخابات رسانه ملی گفت: برگزاری مناظره چهارم کاندیداهای ریاست جمهوری منتفی است.

«مجید دانشور» در گفت‌و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره برگزاری مناظره چهارم میان کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: در مورد اینکه چندتن از نامزدهای ریاست جمهوری درخواست مناظره بعدی کردند، چون قبلا سه مناظره تصویب شده بود، درخواست کردند که چهارمی هم باشد، اما با توجه به اینکه روزهای پایانی تبلیغات نامزدهاست، آنها حتی نمی‌رسند که برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی خود را پر کنند، به همین دلیل برگزاری مناظره چهارم منتفی شد.

وی ادامه داد: در واقع الان برخی کاندیداها در حال اتلاف وقت هستند و این وقت‌هایی که صداوسیما برای آنها قرار داده است، میلیون‌ها ریال هزینه دارد که مورد توجه نیست و هدر داده می‌شود. دانشور تصریح کرد: مثلا تعدادی از نامزدها که نمی‌توانم اسم ببرم باید پیام‌های سه دقیقه‌ای به رادیو پیام می‌دادند که این تبلیغات را ارائه نکرده‌اند و البته در رادیو پخش شده که این وقت فلان نامزد بوده که نیامده آن را پر کند.

وی گفت: پس چون نمی‌توانند وقت‌های تعیین شده در جدول قرعه‌کشی شده را پر کنند، عملا گذاشتن یک مناظره دیگر یعنی نفی برنامه‌های دیگر سازمان صداوسیما که برای نامزدها قرار داده است. رسانه ملی برای کاندیداها امکانات و استودیو قرار داده است و طبق برنامه‌ریزی انجام شده عملا برگزاری مناظره چهارم منتفی است.

ارسال نظر

     


-->