برگزاری هفته پژوهش با محوریت دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در شمال خوزستان - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
13th، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 13 th دسامبر 2013 ساعت 12:06 ق.ظ | کد خبر: 10556  

به گزارش دز مهراب به نقل از  محمدرضا شریفی : برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در حوزه دانشجویی و گروه‌های آموزشی دانشگاه، دعوت از مراکز پژوهشی مؤسسات کشوری و استانی برای ارایه30530_635221768043208258_s دستاوردهای پژوهشی، از برنامه‌های دانشگاه برای برگزاری هفته پژوهش امسال است.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه گفت: همزمان با هفته پژوهش نمایشگاه موفقیت های علمی پژوهشی با هدف معرفی پژوهشگران برتر کلیه دانشگاه ها، مراکز آموزشی،پژوهشی و صنعتی شهرهای شمال استان خوزستان در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار می شود.

وی همچنین افزود: برگزاری سمینارهای درون دانشکده‌ای اعضای هیأت‌علمی و دعوت از اساتید و سخنرانان برجسته کشوری هم از دیگر برنامه‌های دانشگاه در هفته پژوهش است.

ایشان با بیان اینکه این نمایشگاه در سطح شمال استان خوزستان با رویکرد معرفی توان و ظرفیت های پژوهشی برگزار می شود، گفت: با هماهنگی صورت گرفته با سازمان های مختلف بخصوص آموزش و پرورش، امکان بازدید دانش آموزان مقطع متوسطه پیش بینی شده است که در روزهای برگزاری نمایشگاه انجام می گیرد.

دکتر شریفی گفت: نمایشگاه دستاورد های پژوهش و فناوری از ۲۳ تا ۲۷ آذر واز ساعت ۹ الی ۱۶پذیرای بازدید عموم خصوصا دانشجویان و دانش آموزان است.

کد خبر:۸۶

ارسال نظر

     


-->