برگزاری گردهمایی بزرگ هیئات عزاداری دزفول در روز هفتم محرم - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
9th، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th نوامبر 2013 ساعت 2:54 ب.ظ | کد خبر: 9326  

مسئول هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله دزفول “بهزاد جولایی”  از برگزاری همایش عزاداران متحده ی حسینی شهرستان دزفول خبر داد .

“جولایی” در این رابطه گفت:این همایش با حضور کلیه ی هیئات عزاداری و مذهبی شهرستان دزفول و حضور حداکثری مردم ولایتمدار دارالمومنین دزفول در روز دوشنبه ۲۰ آبان مصادف با ۷ محرم الحرام در میدان امام خمینی و خیابانهای هم جوار آن برگزار خواهد شد.

مسئول هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله دزفول در ادامه با دعوت از عموم مردم برای نمایش عزاداری بی همتای مردم دزفول افزود: این همایش برای اولین بار در سطح شهرستان برگزار شده و در واقع نشانه ی معرفت و شور حسینی در کنار وحدت ،همدلی و هم بستگی مردم غیور و شهید پرور دزفولست و به صورت پخش زنده در صدا و سیمای مرکز استان و یکی از شبکه های سراسری پخش خواهد شد.

وی افزود:همایش عزاداران حسینی ساعت ۳ بعدازظهر با تلاوت قرآن آغاز ، سخنران برنامه پژوهشگر عاشورایی “دکتر محمد رضا سنگری” و مداحان آن پیشکسوتان مداحی شهرستان دزفول “حاج رضا پوررکنی”، “حاج رجب لطفی خلف”،”حاج عبدالرحیم شهروزیان” و “حاج یوسف حاجی طالب” خواهند بود.

لازم به ذکر است که این همایش با همکاری همه ی دستگاهها و نهادهای دولتی و غیر دولتی برگزار و سرویس ایاب و ذهاب در اقصی نقاط شهرستان برای انتقال عزاداران حسینی به محل تجمع همایش تعبیه شده است.

6216240662064712412173235131402621415980

مجددز

 

ارسال نظر

     


-->