پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

برگزاری یادواره شهیده فوزیه شیردل و پنج شهیده زن مسجد الغدیر

به گزارش خبرنگار دزمهراب ،امروز 13 مرداد،  یادواره شش شهیده زن در کانون ایثار دزفول برگزار شد .

در این مراسم که با حضور خانواده معظم شهدا عطراگین شده بود ، در ابتدا گروه سرود حوزه مقاومت  بسیج حضرت فاطمه (س) سرود خود با نام “میثاق با شهیدان” به اجرا در آوردند . سپس مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بسیج ناحیه مقاومت دزفول به ایراد سخن پرداخت و گفت: ” باید یاد شهدا در همه جا همراه ما باشد و همواره باید یادآور آنان باشیم و باید یاد و نامشان را به خاطر داشت و راه آنان را ادامه داد و نباید آنها را فراموش کرد.”

حجت الاسلام جارون در ادامه افزود: “چرا شهدا ماندگارند و یاد آنها همچنان باقیست؟ باید دید رمز ماندگاری شهدا در چیست؟ که در جواب این سوالات و گشت و گذار در قرآن ماندگاری شهدا را در صدق وعده و عهد نشکستن ، متعهد به عهد با پیامبر (ص) و معصومین (ع) ، اعمال صالح و خدمت به مردم دانست.”

وی اضافه کرد: ” کسی که در راه رضای خدا گام برمیدارد نزد بندگان عزت یافته و شهدا اینگونه عزت می یابند و شهدا اینگونه بودند و راه آنان همچنان روشن و شفاف باقی مانده و تا ابد باقی خواهد ماند.”

در ادامه این یادواره شعری در مدح شهدا توسط آقای نوری خوانده شد و در پایان “سید مهدی ضامنی ” خواننده جوان و متدین شهرمان سرود تصنیفی را به اجرا درآورد.

در انتها  یادآور می شود که این یادواره به یاد شهدا فوزیه شیردل (شهید شاخص امسال)،توران شاکری فر،خدیجه جلالی، منصوره شاکری فر،اعظم خبازان و افسانه سبزعلی نژاد و توسط پایگاه مقاومت فدک حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه(س) با همکاری مسجد غدیر دزفول در سالن ایثار دزفول برگزار شد.

pic1

pic2

pic5 pic3 pic4DSC05040 DSC05050 DSC05053 DSC05065

اخبار مرتبط