بسیجیان درس آزادگی و شجاعت را از کربلا یاد گرفته‌اند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
18th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 18 th نوامبر 2014 ساعت 9:23 ب.ظ | کد خبر: 22953  

به گزارش دزمهراب فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت: بسیجیان دارای یک فرهنگ و تفکر هستندکه دراین فرهنگ درس آزادگی و شجاعت را از کربلا یاد گرفته‌اند .
به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول، سیدعزیزالله پژوهیده درجلسه شورای قشربسیج ادارات شهرستان دزفول که درسالن دانشگاه آزاداسلامی واحد این شهرستان برگزارشد، با بیان اینکه هفته بسیج امسال حال و هوای عاشورایی دارد، گفت: بسیج امتداد عاشور است و شعار همه بسیجیان عالم شعار هیهات من الذله امام حسین(ع) بوده که در مقابل همه زورگویان چون کوه می ایستد و مقاومت می کند و پرچم حق طلبی و آرمانخواهی را بلند نگه می دارد.

_MG_9161
وی درادامه افزود: بسیج مایه خیر و برکت است و تفکر بسیجی است که آرمان های انقلاب را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد.
پژوهیده اظهارکرد:دشمن به دنبال ریشه‌کنی بنیان خانواده در ایران است و سبک زندگی ما را نشانه رفته و در این خصوص آن‌ها خیر و صلاح کشور را نمی‌خواهند و با ابزارهای گوناگون از جمله دیش‌های ماهواره به جنگ این ملت آمده‌اند.
فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول ،افزود: بسیاری از خانواده‌هایی که اکنون در کشور فرو پاشیده‌اند به دلیل رؤیت سریال‌های خانمان ‌برانداز ماهواره‌ای است که مسئولان باید فکری به حال آن کنند.
وی به اهمیت و نقش بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخت و گفت: از کلیه همکاران محترم انتظار دارد وظایف و مسئولیت های محوله از طرف حوزه بسیج ادارات را بسیجی وار انجام داده و فعالیت های خود را روز به روز گسترش دهند .
فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت: درآغازهفته بسیج برنامه های متنوع در سطح حوزه و پایگاه های بسیج ادارات این شهرستان برگزار می شود.
پژوهیده ، برگزاری نشست های بصیرتی، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان، غبار روبی گلزار شهدا وبرگزاری مسابقات ورزشی را از جمله برنامه های هفته بسیج در این حوزه برشمرد
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان دزفول نیزطی سخنانی دراین جلسه به نقش و جایگاه بسیج اشاره کرد و گفت : چتر بسیج و بسیجی امروزه تهدیدی برای دشمنان اسلام شده است و بسیار جای خرسندی است که ادارات و ارگانهای دولتی نیز با تشکیل حلقه های بسیج در تامین امنیت سهیم شده اند.

_MG_9139
دکترناصر سراج خرمی درادامه افزود:همه ما موظفیم در هر مسئولیتی که هستیم دین خود را نسبت به بسیج ادا کنیم.
وی بسیج را ظرفیتی از روحیه و فرهنگ مردم ایران و تلفیقی از خلوص، پشتکار، امید، ایثار و نقش آفرینی با حداقل امکانات دانست و افزود: این روحیه، ظرفیتی بی نظیر برای جبران خسارت های ناشی از جنگ و سرعت بخشی به توان علمی در ایران محسوب می شود.
دکتر سراج خرمی ازمهمترین وظایف وتکالیف یک بسیجی خوب ونمونه را ولایت مداری وپیروی از ولی امر مسلمین،ارتقاء علم ومعرفت خود با مطالعه در زمینه های مختلف،حضور فعال در عرصه های مختلف فرهنگی واجتماعی واقتصادی ،مشارکت درعرصه های سازندگی ودرتولید علم وجنبش نرم افزاری،داشتن اراده قوی ومحکم نسبت به دفاع از اسلام وآرمانهای انقلاب،دفاع همه جانبه مخصوصاً از ارزشهای اسلامی وآرمانهای انقلابی برشمرد.
گفتنی است:نمازوحدت بخش وغبارروبی شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس دراین دانشگاه برگزارشد.

_MG_9211102

ارسال نظر

     


-->