پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

به مناسبت هفته دفاع مقدس

درآستانه هفته دفاع مقدس برنامه‌های تدارک دیده شده برای گرامیداشت این هفته که بیشتر با محوریت نهادهای ‌دولتی دزفول تدارک دیده شده است، اعلام شد.

___20110923_1028282535
به گزارشدزمهراب ، فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول در نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس درمحل فرمانداری این شهر، عنوان کرد: دفاع مقدس در انقلاب اسلامی یکی از رفیع ترین قله های افتخارات ملت ایران را داراست لذا باید حقایق این دوران با رعایت امانتداری معرفی و تبیین شود.
“سید عزیزاله پژوهیده” با بیان اینکه باید به کارهای زمین مانده توجه کرد و به هشت سال دفاع مقدس اهتمام ویژه ای داشت، اظهار داشت: این مهم همت و حضور همگانی را طلب می کند.
وی افزود:هفته دفاع مقدس یادآور تلاش و ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدایی است که در سنگر دفاع مقدس برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود مایه گذاشتند.
فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول همچنین از برنامه های مختلفی در طول هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: دفاع مقدس به فرموده مقام عظمای ولایت و رهبری اوج افتخارات ملت ایران است.
وی از هشت سال دفاع مقدس به عنوان هشت سال ایثار و گذشت و پایداری و استقامت یاد کرد و گفت: همه ما مسئولیت داریم تا ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان و شهدا را در طول هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان یادآوری کرده و حماسه‌ و افتخارات رزمندگان و شهدا را بیان کنیم.
پژوهیده از برنامه‌های فرهنگی، هنری، بصیرتی و ورزشی در ادارات این شهرستان خبر داد و گفت: افزایش بصیرت اسلامی انقلابی، مشارکت آموزشی در فعالیت‌های فرهنگی و الگوسازی فرهنگی مبتنی بر اندیشه ناب اسلامی از جمله برنامه‌های این هفته است.
فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول برگزاری همایش مشترک فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج وشورای حوزه ادارات را از دیگر برنامه‌های این هفته دانست و گفت: نشست‌های بصیرتی، سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا از جمله برنامه‌های این هفته است.
وی با اشاره به لزوم حضور دستگاه‌ها در برنامه‌های دفاع مقدس گفت: همه ادارات باید در این راستا فعال بوده و اقدامات خود را در جهت قانون پیش برده تا همه بتوانند در خصوص هفته دفاع مقدس بهره لازم را ببرند.
پژوهیده اظهار داشت: پیش از آغاز هفته دفاع مقدس در یک فضاسازی شهری سنگر‌های نمادین در جلوی برخی ازادارات ، دانشگاه‌ها و میادین نصب شده و با نصب پوستر،‌ بنر و پلاکارد سعی خواهیم کرد مردم را در جریان گرامیداشت این هفته و برنامه‌های آن قرار دهیم.

اخبار مرتبط