بیانیه بسیج ادارات دزفول به مناسبت هفته دفاع مقدس - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
22nd، سپتامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd سپتامبر 2014 ساعت 12:16 ق.ظ | کد خبر: 20198  
حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس در بیانیه‌ای یاد و خاطره آن دوران سراسر نور و غرور را گرامی داشتند.
به گزارش دزتایمز، هفته دفاع مقدس یعنی زنده کردن و صیانت از ارزش‌های نابی چون اتحاد، برادری، ایمان و اعتقاد راسخ به خداوند تبارک و تعالی، وطن‌دوستی، رازو‌نیازهای خاضعانه در دل سنگرها، اطاعت صادقانه از امام و رهبر خویش. به‌عبارت دیگر، هفته دفاع مقدس یعنی اثبات عملی اینکه ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.
اینک که در آستانه سی و پنجمین سالگرد آغاز این حماسه باشکوه قرار داریم بسیج ادارات شهرستان دزفول، یاد و خاطره آن دوران سراسر نور و غرور را گرامی داشته و ضمن تجدید بیعت خویش با رهبری معظم ، یک‌بار دیگر بر تبعیت از رهبری و بر حفظ  و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس تأکید می‌کند. 
در بخشی از این بیانیه آمده است: سی و یکم شهریور ماه هر سال یادآور طلیعه یکی از تابناک‌ترین و افتخار آمیزترین مقاطع تاریخی در حیات ملت ایران بوده و فرصتی برای بازخوانی چگونگی شکستن تابوی شکست‌ناپذیری ابرقدرت‌های استکباری برابر قدرت معنویت و اراده انقلابی نسل خمینی (ره) به شمار می‌رود.
امروز اگر انقلاب اسلامی توانسته است در مقابل زیاده خواهی ها و یاوه سرایی های استکبار جهانی باتمام قد ، چون کوه استوار ایستادگی کند، در سایه اتکا به پشتوانه معنوی و میراث گرانبهائی است که حاصل خون هزاران شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس است که توانسته با دست خالی ولی با دلی سرشار از عشق و ایمان در مصاف با اهریمنان و استکبار جهانی خم به ابرو نیاورده و دشمن تا بن دندان مسلح را به زانو درآورد.
در ادامه این بیانیه تمسک به فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس نیاز همیشگی جامعه ایران- به ویژه نسل جوان و آینده ساز کشور- برای تداوم راه پر فروغ شهیدان و حماسه سازان انقلاب اسلامی توصیف و افزوده شده است: جاری بودن روح مقاومت و دفاع مقدس در جامعه ، سرمایه‌‌ای پایان ناپذیری را در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار داده است که طی دو دهه اخیر انقلاب اسلامی را در مواجهه با چالش‌ها، بحرانها و مشکلات تحمیلی ناشی از سناریوهای جبهه معاندین نظام به ویژه در عرصه تحریم‌ها و تهدید‌های استکباری به سلامت عبور دهد.
در بخش از این بیانیه آمده است: هر سال، روزهای آخر تابستان و ابتدای پائیز برای ملت ایران، یادآور حماسه بزرگی است که فرزندان غیور این مرز و بوم، با تکیه بر خداوند متعال و گوش به فرمان ولی امرشان حضرت امام خمینی(ره)، هیمنه پوشالی ابرقدرت ها را درهم شکستند و با نمایش قدرت ایمان به خداوند ، نقطه عطفی دیگر را در تاریخ ایران و جهان رقم زدند.شیرمردان و شیرزنان ایرانی با هشت سال مقاومت جانانه خود در مقابل نیروهای مزدور بعثی و اتحاد جهانی ابرقدرت‌ها، درسی بزرگ و فراموش نشدنی به استکبار جهانی و سلطه‌گران داده و الگویی متعالی و بی‌نظیر را در اختیار تمامی ملل تحت ستم عالم قرار دادند‌ و ضمن تحمیل شکست به جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی در حوزه جنگ سخت، قدرت نرم انقلاب اسلامی و فرهنگ والای آن را به رخ جهانیان کشیدند.
در ادامه این بیانیه آمده است: اکنون در آستانه این حماسه باشکوه و این دوران سراسر افتخار، بسیجیان ادارات شهرستان  دزفول ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن دوران سراسر نور و غرور‌ با تعظیم و تکریم نسبت به مقام والای شهیدان، جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس‌ و نیز تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب، امام راحل و شهدا، عزم و آمادگی همه‌جانبه خود را جهت نیل به آرمان های انقلاب تحت تدابیر فرماندهی معظم کل قوا اعلام می‌دارند. به امید آن روزی که انقلاب جهانی اسلام، زمینه ساز حکومت عدالت گستر بقیه الله الاعظم حضرت ولی عصر (اروحنا له الفداء ) گردد.
در این بیانیه ضمن دعوت از مردم مومن و ولایی شهرستان‌ دزفول برای شرکت هرچه باشکوه‌تر در مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس آمده است: هشت سال دفاع مقدس جنگ ایران با رژیم بعث عراق نبود، بلکه جنگ تمامی حق با تمامی باطل و جنگ با مزدوران، مستکبران و زورگویان شرق و غرب جهان بود که ملت ما از آن سربلند خارج شد.
این بیانیه می‌افزاید: با گذشت ۲۵ سال از پایان پیروزمندانه دفاع مقدس هشت ساله ملت ایران برابر جبهه متجاوزین به میهن اسلامی ، آثار و پیامدهای مقاومت حیرت انگیز رزمندگان غیور اسلام امروز در عرصه بسیاری از تحولات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای هویدا شده است به گونه‌ای که تحت تاثیر گسترش نهضت بیداری و مقاومت اسلامی، حامیان صدام جنایتکار و در راس آنان آمریکا و رژیم صهیونیستی سخت‌ترین شکست‌ها را بویژه در جنگ‌های ۳۳ روزه و ۲۲ روزه و نیز اخیراً در صحنه یارگیری برای حمله به سوریه متحمل شده‌اند.
نظر بینندگان
  1. حوزه بسیج ادارات دزفول says:

    عرض ادب واحترام وتشکرازهمکاری صمیمانه سایت خبری دزمهراب

  2. amin says:

    خواهش میکنم سید جان
    وظیفه است

ارسال نظر

     


-->