بیانیه نماینده مردم دزفول بمناسبت 4 خرداد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
25th، می 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th می 2017 ساعت 2:56 ب.ظ | کد خبر: 52282  

به گزارش دزمهراب عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز ملی دزفول به عنوان روز ملی مقاومت و پایداری مردم دزفول بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:

«بسمه تعالی»

«دزفول دین خود را به اسلام ادا کرد»
«امام خمینی (ره)»

?دزفول شهر موشک ها، شهری که نامش با تاریخ سراسر فداکاری و عظمت ایران اسلامی عجین شده و بدون شک آیندگان ، خاطرات دلاوری ، مجاهدت ها و مقاومت این مردم صبور و قهرمان در برابر هجوم ددمنشانه ی ایادی استکبار جهانی به رهبری شیطان بزرگ را هرگز فراموش نخواهند کرد.

??چهارم خرداد یادآور شکوه و هنرنمایی ، مردمانی است که نمایش واقعی رشادت و پایداری در راه سربلندی اسلام عزیز و ایران قهرمان را با تأسی جستن از رهنمودهای معمار کبیر انقلاب امام خمینی «ره» و پیروی از عالم فرزانه حضرت آیت الله سید مجدالدین قاضی(ره) امام جمعه فقید دزفول به تصویر کشاندند.

?اینجانب به عنوان خادم مردم ایثارگر و غیور شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی؛ ۴خرداد روز ملی مقاومت و پایداری را به همه همشهریان بزرگوارم و نیز خوزستان همیشه سربلند تبریک و تهنیت می گویم.

??در پایان ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای خانواده ی معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و خدمتگزاران صدیق، از خداوند منان میخواهم که توان خدمت خالصانه به مردم شریف این شهرستان را به بنده عطا فرماید.

عباس پاپی زاده
خدمتگزار مردم شریف دزفول
در مجلس شورای اسلامی

ارسال نظر

     


-->